در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوع مشاور مهاجرت به استرالیا بپردازیم.
برای اینکه از خدمات مشاوره استرالیا بهره مند شوید، براحتی می توانید به موسسات مهاجرتی یا دفاتر وکالت رجوع کنید با کمک این موسسات و دفاتر، مشاوره‌های تخصصی زیادی در رابطه با مهاجرت برای درخواست کنندگان فراهم شده است.
با توجه به اینکه از طرف متقاضیان درخواست مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا، زیاد شده است موسسات و دفاتر نمی‌توانند جواب گوی آنها باشند اما برای جلوگیری از این مشکل راه های زیادی وجود دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

 • آیا جدیدترین راههای مشاوره برای مهاجرت به استرالیا را می شناسید؟
 • چه روندی برای انجام جدیدترین روش مشاوره جهت مهاجرت به استرالیا وجود دارد؟
 • آیا ازمزایای جدیدترین راههای مشاوره مهاجرت به استرالیا اطلاعاتی دارید؟
 • چرا مشاور مهاجرت به استرالیا در فضای مجازی به صورت آنلاین یک گزینه درست می باشد؟
 • مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا به صورت تلفنی و حضوری چه ویژگی هایی دارند؟
 • در رابطه با مزایای زندگی در استرالیا چه می دانید؟

آیا جدیدترین راههای مشاوره برای مهاجرت به استرالیا را می شناسید؟

در حال حاضر خدمات تماس اینترنتی در تمام جهان فراگیر شده شده است و به همین دلیل مشاوران مهاجرت به استرالیا در این زمینه اقداماتی انجام داده اند، مثلاً برای کسانی که در ایران نیستند و احتیاج به مشاوره دارند از طریق تماس اینترنتی صوتی یا تصویری با کمک برنامه های اسکایپ، لاین، واتساپ، ایمو و تلگرام به آنها در رابطه با مشاوره مهاجرت به استرالیا کمک می کنند.
بیشتر خدمات مشاوره برای درخواست کنندگان از راه برنامه واتساپ صورت می گیرد، زیرا در این برنامه خدمات مناسبی برای این نوع ارتباط وجود دارد.

 

چه روندی برای انجام جدیدترین روش مشاوره جهت مهاجرت به استرالیا وجود دارد؟

مراحل انجام مشاوره در بیشتر برنامه‌ها به خصوص واتساپ این چنین است که موسسات یا ددفاتر وکالت مورد نظر یک صفحه را برای متقاضیان در نظر می گیرند و باید برای ایجاد ارتباط شماره موبایل خود را در آن ثبت کنند، با کمک این روش می‌توانید در صورت نیاز شماره موبایل خود را وارد این صفحه کنید و از خدمات مشاوره موسسات مهاجرت به استرالیا بهره ببرید.
متقاضیان می‌توانند فایل های صوتی و تصویری در رابطه با مهاجرت به استرالیا که در صفحه واتساپ موجود می باشد را بارگذاری کنند.
اگر موسسه مهاجرتی یا دفتر وکالتی که انتخاب کرده اید دارای اعتبار باشد، بعد از اینکه اطلاعات خود را ثبت کردید حتماً با شما تماس میگیرند، این کار به صورتی انجام می‌شود که بعد از ثبت اطلاعات توسط متقاضی با کمک سیستم ارتباط با مشتری به طور خودکار پیامی به منظور باخبر شدن مشاورین ارسال می شود متن پیام به گونه ای است که یک متقاضی در صف انتظار می باشد لطفاً زودتر پاسخ بدهید، پس از آن مشاورین خیلی سریع با شما تماس می گیرند.

آیا ازمزایای جدیدترین راههای مشاوره مهاجرت به استرالیا اطلاعاتی دارید؟

برقراری ارتباط با مشاورین بسیار راحت می باشد.
در برنامه‌های پیام رسان و شبکه های اجتماعی تنوع و امکانات زیادی وجود دارد.
روش های خیلی زیادی برای ارتباط با مشاوره وجود دارد. مثلاً فرستادن یک متن یا ایجاد تماس صوتی یا تصویری
ارتباط با متقاضی زمانی برقرار می شود که از لحاظ زمان مطابق میل او باشد.
مشاورانی که به صورت مجازی هستند کاملاً مطمئن می باشند زیرا تمام پیغام ها رمز گذاری می شوند.

چرا مشاور مهاجرت به استرالیا در فضای مجازی به صورت آنلاین یک گزینه درست می باشد؟

با استفاده از مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا خیلی راحت می توانید در هرموقعیتی که هستید با استفاده از اینترنت مشاوره رایگان از طریق برنامه های پیام رسان را انجام دهید، با توجه به اینکه مشاوره به صورت حضوری کاری بسیار سخت است و گاهی اوقات امکان آن وجود ندارد استفاده از مشاوره رایگان از طریق برنامه های پیام رسان روش مناسب می باشد.
همچنین با توجه به اینکه با رفتن از کشور خود به کشور دیگری جز بیگانه محسوب می شوید و خیلی از چیزهای دیگر را مانند شغل خود، خانه و دوست و آشنا را از دست می دهید باید قبل از هر تصمیمی تمام جوانب آن را در نظر بگیرید و از راه های درستی برای رفتن استفاده کنید
مشاوره درست می‌تواند گامی بلند به سوی موفقیت باشد
در طی انجام مراحل مهاجرت باید خیلی دقت داشته باشید که یک قدم را اشتباه برندارید زیرا شکست با موفقیت شما فاصله زیادی ندارند به همین دلیل باید مشاوره صحیحی داشته باشید.

مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا به صورت تلفنی و حضوری چه ویژگی هایی دارند؟

برای اینکه در مهاجرت و اقامت خود موفق باشید باید تجربه زیادی داشته باشید ، زیرا کسانی که در این زمینه شکست خورده‌اند ناشی از نداشتن علم و تجربه کافی آن ها بوده است، پس برای اینکه در این زمینه اطلاعات زیادی کسب کنید باید مشاوره تلفنی یا حضوری داشته باشید این امر سبب می شود که علم شما افزوده شود و اطلاعات به روزی داشته باشید.
توجه داشته باشید که داشتن تنها تجربه کافی نمی باشد و باید در کنار علم باشد زیرا با کنار هم قرار گرفتن علم و تجربه شما به هدف نزدیک تر می شوید کسب کردن علم و تجربه به زمان زیادی نیاز دارد و تمام متقاضیان نمی‌توانند آن را به دست بیاورند زیرا این کار احتیاج به صرف زمان و هزینه و حتی شکست احتمالی دارد، مشاور می تواند از این امر جلوگیری کند و متقاضیان زمان زیادی را از دست ندهند.

اگر میخواهید با هزینه های مهاجرت به استرالیا آشنا شوید پیشنهاد میکنیم مقاله مهاجران در این زمینه را مطالعه فرمایید.
آنچه در مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا وجود دارد:
مشاوره رایگان به عنوان کلیدی برای موفقیت محسوب می شود و در طی جلساتی که برای متقاضی برگزار می شود انواع روش های مهاجرتی و پیشنهادهای مخصوص مهاجرت گفته می شود بعضی از خدمات مشاوره برای مهاجرت به شکل زیر می باشند؛

 • کمک کردن و همراهی متقاضی برای رسیدن به هدف خود
 • در طی مراحل با متقاضی ارتباط برقرار می شود و مشاوره های مستمری به اوداده می شود.
 • شرایط متقاضی را در نظر می‌گیرند و بهترین روش مهاجرت را به او معرفی می کنند.
 • به متقاضیان در انتخاب کشور مقصد کمک می کنند.
 • میزان هزینه متقاضی را در نظر می‌گیرند و با توجه به آن، کشور مناسبی را به او معرفی می کنند.
 • در پایان از تمامی کسانی که این مقاله را مطالعه کرده اند متشکریم.

 

در رابطه با مزایای زندگی در استرالیا چه می دانید؟

کشور استرالیا مزایای بی شماری دارد به همین دلیل افراد زیادی طرفدار مهاجرت به این کشور هستند، از مزایای کشور استرالیا می توان موارد زیر را برشمرد؛

وضعیت مناسب اقتصادی و رشد خیلی خوب آن

خیلی از افراد به فکر سرمایه گذاری در این کشور هستند، زیرا کشور استرالیا بیشتر از ۲۶ سال به طور مداوم در حال رشد اقتصادی بوده است و در مرحله رکود اقتصادی هیچ آسیبی به آن نرسیده است، بنابراین مهاجران می توانند به راحتی در این کشور سرمایه گذاری کنند.

مهاجران می توانند با سرعت و به راحتی ویزای این کشور را دریافت کنند

استرالیا دارای قوانین نسبتاً سخت می باشد ولی اخذ ویزای آن نسبت به کشورهای دیگر خیلی راحت می باشد زیرا همیشه قانون های مهاجرت را به روز و آسان می کند.

مهاجران به راحتی می‌توانند در شهرهای بزرگ و کم جمعیت آن سکونت داشته باشند

کشور استرالیا دارای شهرهای خیلی وسیعی با جمعیت کمی می باشد و این باعث می شود که شهر خیلی تمیز و امکانات خیلی زیادی داشته باشد همچنین مناسب کسانی است که از شهرهای شلوغ و پر سر و صدا بی زارند.

موقعیت جغرافیایی خوب استرالیا

کشور استرالیا دارای آب و هوایی معتدل و مرطوب می باشد و جاذبه های خیلی زیادی دارد، در اطراف این کشور جزایر زیبایی وجود دارد علاوه بر این دارای معدن های زیرزمینی خیلی زیادی است.

حمایت کارآفرینان برای راه اندازی کسب و کار

کشور استرالیا در زمینه های انرژی، کشاورزی و مالی و حتی گردشگری فعالیت بسزایی دارد و دارای ۱۵ هزار شرکت بین المللی فعال در کار می باشد.

موقعیت کار استرالیا

یکی از مزایای مهم مهاجرت به استرالیا وضعیت شغلی آن می باشد زیرا این کشور همیشه به نیروی کار متخصص و ماهر نیازمند است، همچنین در این کشور میزان بیکاری خیلی کم می باشد.

کشور استرالیا امنیت زیادی دارد

این کشور جزء دهمین کشورهای امن جهان می باشد زیرا جرائم در کشور استرالیا بسیار پایین است تنها مواردی طبیعی مثل آتش سوزی یا سیل و…. امنیت این کشور را تهدید می کند.

کیفیت بالای آموزش و تحصیلات

در بین افراد ویزای تحصیلی طرفدار خیلی زیادی دارد زیرا این کشور دارای آموزشگاه ها و مدارس و دانشگاه های خیلی خوبی می باشد همچنین مهاجران می توانند در دوره های کوتاه مدتی که برای به دست آوردن مهارت های شغلی وجود دارد شرکت کنند.

برای تمام اقوام و ملیت های مختلف ارزش قائل می باشد

این کشور دارای فرهنگ مهاجرپذیر می باشد به همین دلیل بیشتر جمعیت این کشور مربوط به مهاجران است. کشور استرالیا دارای فرهنگ چند ملیتی می باشد به همین علت مردم آن خیلی صادق و مهربان می باشند.

بعد از دریافت اقامت دائم امکان دریافت ویزای توریستی برای سایر اعضای خانواده وجود دارد

یکی از مزایای کشور استرالیا این می باشد که فرد پس از اینکه در این کشور اقامت دائم یافت می تواند ویزای توریستی برای خانواده درجه یک خود دریافت کند.
از مزایای دیگر کشور استرالیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نامحدود بودن اقامت در استرالیا
 • استفاده از مزایای شهروندی کامل در استرالیا
 • برخورداری از تخفیف در پرداخت شهریه دانشگاه ها و گرفتن کمک هزینه برای تحصیل
 • از پرداخت مالیات تا یک در آمد مشخص معاف هستند.
 • پمی توانند از بیمه درمان استفاده کنند.

 

روش های خیلی زیادی برای مهاجرت به کشور استرالیا وجود دارد، مهاجران می توانند با ارائه مدارکی ویزای این کشور را دریافت کنند. در صورتی که قصد مهاجرت به کشور استرالیا دارید می‌توانید از طریق اخذ ویزا وارد این کشور شوید، استرالیا ویزا های مختلفی برای مهاجرت دارد که شامل موارد زیر هستند؛

مهاجرت از راه سرمایه گذاری و کارآفرینی

یکی از ساده ترین راه ها برای مهاجرت به استرالیا اخذ ویزای سرمایه گذاری می باشد، در صورتی می توانید از این ویزا استفاده کنید که در کشور استرالیا سرمایه گذاری کنید در صورت سرمایه گذاری باید ویزای اقامت ۴ ساله را اخذ کنید که از طریق ویزای ۱۸۸ استرالیا امکان پذیر است. ویزای سرمایه گذاری را با توجه به شرایط زیر می توانید دریافت کنید؛

 • سن فرد نباید بیشتر از ۴۵ سال باشد.
 • داشتن هرگونه اموال منقول و غیرمنقول
 • داشتن مدرکی که کارفرمایی شخص را در ایران اثبات کند.

مهاجرت از راه تخصص و حرفه

با توجه به اینکه کشور استرالیا اقتصاد خیلی قوی دارد وبه طور مداوم در حال توسعه می باشد این ویزا می تواند گزینه خوبی برای کسانی باشد که دارای حرفه و تخصص زیادی در کار خود هستند، با توجه به ویزای ۱۸۶ استرالیا درصورتی که فرد، کارفرمایی در این کشور داشته باشد که آن را در دریافت اقامت دائم کمک کند می تواند این ویزا را اخذ نماید.
اگر فرد کارفرمایی برای معرفی نداشت می‌تواند از ویزای ۱۸۹ استرالیا که شرایطی از قبیل؛ سابقه کاری، داشتن تحصیلات و مسلط بودن به زبان انگلیسی و… استفاده کند.
با توجه به ویزای ۴۹۱ استرالیا فرد می تواند با ارائه دعوت نامه ای از سوی یکی از بستگانش که در این کشور هستند این ویزای کار استرالیا را دریافت نماید.

مهاجرت از طریق خانواده

کشور استرالیا در خصوص اینکه فرزند در کنار خانواده بزرگ شود و کانون آن ها حفظ شود ارزش زیادی قائل است به همین دلیل از طریق روش های زیر می توانید ویزای این کشور را دریافت کنید؛

 • در صورتی که فرد اقامت دائم داشته باشد می‌تواند فرزند خود را به کمک این ویزا وارد کشور استرالیا کند و بالعکس‌.
 • اگر ازدواج کرده‌اید و همسر شما در استرالیا اقامت دائم داشته باشد، می توانید از ویزای ازدواج برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید.

مهاجرت از راه ویزای بازنشستگی

کشور استرالیا برای کسانی که بازنشسته شده اند و قصد دارند ادامه زندگی شان را در این کشور بگذرانند ویزای بازنشستگی در نظر گرفته است، سن فرد باید زیر ۵۵ سال باشد و توان مالی داشته باشد.

مهاجرت از راه تحصیل

اگر قصد ادامه تحصیل در کشور استرالیا را دارید می توانید از ویزای تحصیلی استرالیا استفاده کنید، این ویزا زمانی برای شما صادر می شود که درحال ادامه تحصیل باشید.
در پایان از تمامی کسانی که این مقاله را مطالعه کردند متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *