امروز در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را درباره شهرهای استرالیا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اگر قصد دارید به این کشور سفر کنید، باید اطلاعاتی در مورد شهرهای این کشور داشته باشید . با مطالعه این مقاله پاسخ پرسش های زیر را خواهید یافت.

 • شهرهای استرالیا را تا چه اندازه می شناسید؟
 • بهترین شهر استرالیا برای زندگی کدام شهر میباشد؟
 • آب و هوای شهرهای استرالیا چه وضعیتی دارد؟
 • آب و هوای آدلاید استرالیا به چه صورت میباشد؟
 • آب و هوای پرت استرالیا به چه صورت میباشد؟
 • آب و هوای استرالیا ملبورن دارای چه وضعیتی است؟
 • سردترین شهر استرالیا چه شهری میباشد؟
 • گرمترین شهراسترالیا چه شهری میباشد؟
 • شهرهای استرالیا ازنظراقتصادی چه وضعیتی رادارند؟
 • وضعیت کار کردن در سیدنی چگونه است؟
 • وضعیت کارکردن در ملبورن چگونه است؟
 • وضعیت کارکردن در بریزبن چگونه است؟
 • وضعیت کارکردن در هوبارت چگونه است؟
 • وضعیت کارکردن در آدلاید چگونه است؟
 • وضعیت کار کردن در کانبرا چگونه است؟
 • وضعیت کارکردن در داروین چگونه است؟
 • وضعیت کار کردن در پرت چگونه است؟
 • کم هزینه ترین شهرهای استرالیا کدام شهرها هستند؟

شهرهای استرالیا را تا چه اندازه می شناسید؟

استرالیا در نیمکره جنوبی زمین و در بین اقیانوس آرام و هند قرار گرفته است، استرالیا قاره ای کوچک اما از بزرگترین کشورها در جهان می باشد . با وجود اینکه سیدنی و ملبورن از شهرهای معروف این کشور هستند، اما پایتخت آن کانبرا است، که در جنوب شرقی این کشور قرار دارد. ایالات مختلف استرالیا عبارتند از

 • نیو ساوت ولز
 • ویکتوریا
 • کویینزلند
 • استرالیای جنوبی
 • استرالیای غربی
 • تاسمانی

از شهرهای معروف استرالیا که شرایط زندگی در آنها بسیار مناسب می باشد، می توان شهرهای زیر را نام برد:

 • آدلاید
 • بریزبن
 • کانبرا
 • هوبارت
 • ملبورن
 • پرت
 • سیدنی

بهترین شهر استرالیا برای زندگی کدام شهر می باشد؟

استرالیا از کشورهای مهاجرپذیر می باشد و بسیاری از مردم در سراسر دنیا به دلایل زیادی مانند طبیعت زیبا، فرصت های شغلی مناسب و سیاست های دوستانه این کشور را برای زندگی انتخاب می کنند . برای انتخاب بهترین شهر استرالیا باید فاکتورهایی مثل شرایط اقتصادی، فرصت های شغلی، شرایط آب و هوا، امنیت و … را در نظر گرفت و با توجه به اولویت های خود شهر مناسب برای زندگی را انتخاب کرد. در ادامه این مقاله برخی از شهرهای استرالیا را بررسی می کنیم.

سیدنی

سیدنی از شهرهای قدیمی و بزرگ در کشور استرالیا می باشد و در جهان از شهرت زیادی برخوردار است، از این رو مقصد بسیاری از مهاجران می باشد. شهر سیدنی بسیار شلوغ و پرتردد است ، در سراسر این شهر برج های بلند و ساختمان های زیبا وجود دارد. بزرگترین فرودگاه استرالیا در شهر سیدنی می باشد، سیدنی از مهم ترین مرکزهای تجاری در کشور استرالیا است. میزان بیکاری در این شهر بسیار پایین می باشد و از این رو این شهر برای اقامت و سرمایه گذاری دارای شرایط مناسبی است.

گلدکوست

گلدکوست یک شهر ساحلی است و انتخاب خوبی برای افرادی است، که به زندگی در شهرهای ساحلی علاقمند هستند. شرایط آب و هوایی در شهر گلدکوست معتدل می باشد و در تمام فصول آب و هوای یکنواختی دارد، این شهر گزینه مناسبی برای زندگی می باشد.

ملبورن

شهر ملبورن در دنیا به عنوان شهر مستقل استرالیا شناخته شده است. در شهر ملبورن سیستم حمل و نقل وسیعی احداث شده است، که تردد در داخل این شهر را بسیار آسان کرده است. قطار و تراموا پر استفاده ترین وسیله های حمل و نقل می باشند ، در قسمت هایی از شهر که این وسایل در دسترس نباشد، از اتوبوس استفاده می شود. میزان جرم و جنایت در این شهر پایین می باشد و از این نظر شهر امنی برای زندگی است. در شهر ملبورن مراکز آموزشی و مدارس عالی مناسبی وجود دارد، که این شهر را شهری مناسب برای زندگی خانوادگی کرده است.

کانبرا

بیشترین جمعیت شهر کانبرا را کارمندان ادارات دولتی که برای دولت استرالیا کار می کنند ، تشکیل داده است. البته افراد دیگری نیز که در قسمت های خصوصی کار می کنند، در این شهر ساکن هستند ، از این جهت این شهر برای افرادی که در جستجوی کار هستند ، فرصت های شغلی را به وجود آورده است. نرخ بیکاری در شهر کانبرا پایین و میزان متوسط درآمد در این شهر بالا می باشد ، از این رو شهری ایده آل برای زندگی می باشد.

آب و هوای شهرهای استرالیا چه وضعیتی دارد؟

به طور کلی وضعیت آب و هوای شهرهای استرالیا ملایم می باشد و از نظر آب و هوا بیشتر شهرهای استرالیا آب و هوایی معتدل دارد. اگر آب و هوا از فاکتورهای مورد نظر شما برای انتخاب کشور محل زندگی می باشد ، استرالیا گزینه مناسبی برای شما است، زیرا آب و هوا در اکثر شهرهای استرالیا در یک محدوده می باشد. به دلیل وسعت این قاره، استرالیا از چند اقلیم متفاوت تشکیل شده است، اما به طور کلی آبو هوای شهرهای استرالیا در طول سال معتدل می باشد. آب و هوا در ایالت های شمالی معمولاً گرم می باشد، در مقابل ایالت های جنوبی آب و هوای خنک تری را دارد. فاصله‌ی سپتامبر تا نوامبر بهار، دسامبر تا فوریه تابستان، مارچ تا می پاییز، ژوئن تا آگوست زمستان می‌باشد. در ادامه آب و هوای برخی از شهرهای استرالیا را بررسی خواهیم کرد:

آب و هوای سیدنی

آب و هوای شهر سیدنی مدیترانه ای می باشد و روزهای زیادی در طول سال هوا آفتابی است. تابستان ها در این شهر گرم است و زمستان های معتدلی دارد و میزان بارش به صورت پراکنده در طول سال وجود دارد، در این شهر بارش باران بیشتر از دیگر ایالت های این کشور می باشد ، در تابستان نیز گاهی بارش باران مشاهده می شود. حدوداً 150 روز در سال بارش باران در شهر سیدنی وجود دارد، در ماه های آوریل و ژوئن بارش بیشتر است. متوسط دمای هوا در روز 10 درجه و بیشترین دما 17 درجه است. در شهر سیدنی نسیم های خنک در طول روز می وزد.

آب و هوای بریزبن

آب و هوای بریزبن گرمسیری است و در بیشتر روزهای سال هوا گرم است، میزان درجه هوا در تابستان در حدود 30 سانتی گراد است. در تابستان بارش باران وجود دارد و گاهی رعد و برق و سیل را در پی دارد، در این فصل از سال هوا بسیار مرطوب است.

آب و هوای کانبرا

در شهر کانبرا هوا خشک است و تابستان گرم و زمستان خنک دارد. در تابستان 9 ساعت تابش آفتاب در طول روز وجود دارد، که این میزان در زمستان به 5 ساعت می رسد. گرم ترین ماه سال، ژانویه است، که دمای هوا 28 درجه سانتی گراد است. متوسط بارندگی در طول سال 629 میلی متر می باشد، مرطوب ترین ماه سال نیز اکتبر است.

آب و هوای آدلاید استرالیا به چه صورت می باشد؟

شهر آدلاید در جنوب استرالیا واقع شده است و شهرت آن به دلیل زیبایی و تمیزی می باشد. آدلاید در قسمت های کرانه جنوبی استرالیا و کوه لوفتی رنج قرار گرفته است، در زمان های قدیم جمع زیادی از مهاجران بریتانیایی در این شهر سکونت داشته اند. در این شهر میراث فرهنگی ارزشمندی وجود دارد، که باعث می شود به این شهر بسیار توجه شود. در این شهر باغ ها، گالری های هنری و موزه های زیادی وجود دارد ، اگر علاقمند به هنر هستید این شهر برای شما بسیار مناسب می باشد.
در شهر آدلاید اجراهای موسیقی زنده، سمفونی و اپراهای زیادی برگزار خواهد شد. شهر آدلاید در گذشته مشهور به شهر کلیساها بوده است، اما اکنون شهر مذهبی نیست و رویدادهای فرهنگی زیادی در طول سال در این شهر برگزار می شود. زندگی در شهر آدلاید کیفیت بالایی دارد و هزینه های زندگی در این شهر نسبت به سیدنی و ملبورن کمتر است. اگر قصد ادامه تحصیل دارید، آدلاید بهترین شهر استرالیا برای تحصیل می باشد.

جنوب استرالیا آب و هوای گرم خشک دارد، در برخی مناطق ساحلی آب و هوا متعادل و خنک است. آب وهوای آدلاید استرالیا نیز گرم و خشک است. در شهر آدلاید زمستان ها مرطوب و معتدل است، اما تابستان ها هوا گرم و خشک می باشد ، در بین شهرهای بزرگ استرالیا این شهر، به عنوان خشک ترین شهر شناخته می شود. متوسط بارش سالانه 553 میلی متر می باشد. مرطوب ترین ماه، ماه ژوئن است، که متوسط بارش در آن 80 میلی متر می باشد. قابل ذکر است، متوسط بارش در فصل تابستان حدوداً 20 میلی متر می باشد. بیشترین دمای هوا در تابستان به 29 درجه سانتی گراد می رسد و این میزان در زمستان بین 15 و 16 درجه سانتی گراد است.

آب و هوای پرت استرالیا به چه صورت می باشد؟

شهر پرت در قسمت های غربی استرالیا واقع شده است و از شهرهای مناسب استرالیا برای زندگی است. این شهر، شهری آفتابی است و در طول روز به طور متوسط 8/8 ساعت آفتاب تابیده می شود، که معادل 3200 ساعت تابش آفتاب در طول سال است. پرت شهر تابستان های گرم و خشک دارد، اما زمستان ها آب و هوای معتدلی دارد .

غرب استرالیا بسیار گسترده است و از چندین اقلیم کوچک تشکیل شده است. قسمت های جنوب غربی آب و هوای معتدل دارد، که زمستان ها هوا مرطوب و تابستان ها گرم و خشک است. در شهر پرت روزهای آفتابی بیشتری نسبت به سایر شهرها وجود دارد. بیشترین میزان بارش در فاصله ماه های می و سپتامبر است. ماه فوریه گرم ترین ماه سال است و میانگین دما در این ماه 31 درجه سانتی گراد می باشد.

آب و هوای استرالیا ملبورن دارای چه وضعیتی است؟

شهر ملبورن پایتخت ایالت ویکتوریا است، آب و هوای ایالت ویکتوریا از اقلیم های متفاوتی تشکیل شده است، برخی مناطق آب و هوای گرم و خشک و برخی دیگر مناطق برفی آلپ در قسمت های شمال شرقی هستند. آب و هوای ملبورن متغیر است و با عنوان “فصل در یک روز” شناخته شده است. در تابستان میانگین دمای هوا 25 درجه سانتی گراد است، که این میزان در زمستان به 14 درجه سانتی گراد کاهش پیدا می کند، بیشترین میزان بارندگی در فاصله بین ماه های می تا اکتبر می باشد.

سردترین شهر استرالیا چه شهری می باشد؟

قسمت های شمالی استرالیا منطقه‌ی استوایی است و در طول سال فقط دو سال را تجربه می کنند: فصل های بارانی در فاصله ماه های نوامبر تا آوریل می باشد و فصل های خشک و کم باران در فاصله بین ماه های می تا اکتبر است. این درحالی است، که در جنوب استرالیا، چهار فصل مشاهده می شود: از سپتامبر تا نوامبر در فصل بهار، از دسامبر تا فوریه در فصل تابستان، از مارس تا می در فصل پاییز، از ژوئن تا آگوست در فصل زمستان. در فصل زمستان بارش بارف در شهرهای هوبارت و کانبرا و آدلاید دیده می شود. شهرهای زیر از سردترین شهرهای استرالیا می باشند:

کانبرا

در شهر کانبرا چهار فصل وجود دارد ، در تابستان هوا گرم و خشک و زمستان سرد است. شهر کانبرا در قسمت های مرکزی استرالیا است و فاصله آن از دریا زیاد است، از این رو هوای این شهر معتدل نیست. کانبرا از سردترین شهرهای استرالیا در فصل زمستان است و میزان دمای هوا در شب به صفر درجه سانتی گراد می رسد.

تاسمانی /هوبارت

شهر هوبارت مرکز ایالت تاسمانی است و چهار فصل در این شهر وجود ارد. ایالت تاسمانی سردترین ایالت در کشور استرالیا است. در برخی از روزهای سال بادهای سرد از قسمت های جنوب می آید و آب و هوا را سردتر می کند. مدت زمان تابش خورشید در شهر هوبارت در طول روز 5 ساعت می باشد. دمای آب در این شهر بسیار پایین است و برای شنا کردن خیلی سرد است.

گرم ترین شهر استرالیا چه شهری می باشد؟

تابش آفتاب در طول روز در شهرهای بزرگ استرالیا بین 5 ساعت تا 8 ساعت متغیر است. در بیشتر مناطق جنوبی ژانویه گرمترین ماه در سال است و این در حالی است، که در شهرهای تاسمانی و ویکتوریای جنوبی گرم ترین ماه سال فوریه می باشد. گرم ترین نقطه در استرالیا ماربل بار است، که دمای هوا معمولاً بین 38 تا 42 درجه سانتی گراد می باشد. اگر نمی توانید آب و هوای گرم را تحمل کنید، شهرهای پرت و بریس را برای اقامت انتخاب نکنید و شهرهایی که آب و هوای خنک تری را دارند، مانند سیدنی، ملبورن، آدلاید و هوبارت را برای زندگی انتخاب کنید.

شهرهای استرالیا از نظر اقتصادی چه وضعیتی را دارند؟

کشور استرالیا یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا است. قابل ذکر است، که شرایط اقتصادی در این کشور بسیار مناسب است و در سال های 2008 و 2009 که رکود اقتصادی در جهان به وجود آمد، این شرایط روی کشور استرالیا تاثیرگذار نبود. اقتصاد استرالیا تحت تاثیر بخش خصوصی، سرمایه گذاران خارجی و تولید ناخالص می باشد. از مهم ترین محصولاتی که در کشور استرالیا تولید می شود، می توان به نیشکر، پنبه، غلات و گوشت اشاره نمود. شهرهای سیدنی، ملبورن، بریزبن و پرت از شهرهایی هستند، که وضعیت اقتصادی خوبی را دارند. در ادامه وضعیت اقتصادی این چهار شهر را بررسی خواهیم کرد:

سیدنی

سیدنی پرجمعیت ترین شهر استرالیا است و به عنوان مرکز اقتصادی کشور استرالیا شناخته می شود. دفتر مرکزی بورس اوراق بهادار و بانک ذخیره استرالیا در شهر سیدنی واقع شده است. میزان نرخ بیکاری در این شهر 3/5 درصد می باشد و از میزان نرخ بیکاری در استرالیا که 3/6 درصد است، کمتر می باشد.

اقتصاد شهر سیدنی از برخی کشورها نظیر هنگ کنگ یا سنگاپور بزرگتر می باشد و میزان تولید سالانه کالاو خدمات در این شهر بیشتر از 306 میلیارد دلار است. بیشترین شغل ها در این شهر تولید، فناوری اطلاعات و ارتباطات، گردشگری و جهانگردی، تحقیق و آموزش، خدمات مالی و حرفه ای است. فرصت های شغلی در سیدنی زیاد است و میزان نرخ بیکاری پایین می باشد.

ملبورن

ملبورن پایتخت فرهنگی استرالیاست و همیشه در بین برترین شهرهای جهان قرار دارد. ملبورن مجموعه ای از اقتصاد قوی، معماری برجسته، تنوع فعالیت های فرهنگی، ورزشی، موسیقی،هنرهای خیابانی و تئاتر می باشد. کارفرمایان در این شهر از مهاجران که در جستجوی کار هستند، بسیار استقبال می کنند . لازم به ذکر است، میزان نرخ بیکاری در این شهر بسیار پایین می باشد. صنایع مهم در ملبورن و ایالت ویکتوریا شامل موارد زیر می باشد:

 • صنعت خودرو
 • حمل و نقل هوایی
 • ساختمان و ساخت و ساز
 • آموزش
 • مهندسی
 • پرستاری
 • خدمات مالی
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات

بریزبن

بریزبن مرکز اصلی تجارت در کشور استرالیا می باشد و در زمینه های فناوری اطلاعات، الکترونیک، بخش دولتی، تولید و جهانگردی بسیار غنی و قدرتمند است. اقتصاد این شهر قوی است و در این شهر فرهنگ زیبایی وجود دارد، از این رو این شهر برای زندگی شرایط ایده‌آلی را دارد. هزینه های زندگی در شهر بریزبن نسبت به سیدنی بسیار پایین تر است، همچنین قیمت املاک در این شهر از وضعیت مناسبی برخوردار است.

پرت

شهر پرت از شهرهای استرالیاست، که مرکز ایالت استرالیای غربی می باشد، این شهر قرار است جهت اخذ ویزای اقامت دائم معرفی شود. در بخش غربی استرالیا صنعت پیشرفت خوبی را داشته است.

وضعیت کار در شهرهای مختلف استرالیا

وضعیت کار کردن در سیدنی چگونه است؟

شهر سیدنی از نظر وضعیت اقتصادی حتی از کشورهای هنگ کنگ و سنگاپور پررونق تر است، از این حیث علاوه بر اینکه از بهترین شهرهای استرالیا به حساب می آید، از بهترین نقاط جهان نیز هست. میزان خدمات ارائه شده و محصولات تولیده شده در طول سال چیزی در حدود 306 میلیارد دلار می باشد. بیشترین فعالیت ها و صنعت در این شهر شامل؛ خدمات مالی، تولیدات، فناوری اطلاعات و ارتباطات، گردشگری و جهانگردی، آموزش و تحقیق و … می باشد. شهر سیدنی موقعیت های شغلی بسیاری را خلق کرده است و نرخ بیکاری را تا حد زیادی پایین آورده است. به همین دلیل از نظر کاری و اقتصادی شرایط مناسبی را پدید آورده است. این شرایط مناسب اقتصادی باعث شده که بسیاری از مهاجران که قصد سرمایه گذاری دارند، این شهر را برای اقامت خود انتخاب نمایند.

وضعیت کار کردن در ملبورن

پیدا کردن کار در شهر ملبورن کار سختی نیست و مهاجران می توانند در این شهر شغل مناسبی را برای خود پیدا کنند. از اصلی ترین صنایع و فعالیت های اقتصادی در شهر ملبورن و به طور کلی ایالت ویکتوریا؛ صنعت خودروسازی، حمل و نقل هوایی، تولیدات، آموزش و تحقیق، مهندسی و پرستاری، خدمات مالی ، فناوری اطلاعات و مخابرات را می توان نام برد. این شهر نیز نرخ بیکاری پایینی دارد و از مهاجران که در پی پیدا کردن شغل هستند، استقبال می شود.

وضعیت کار کردن در بریزبن چگونه است؟

وضعیت اقتصاد در شهر بریزبن نیز بسیار مناسب است و در حد بهترین شهرهای استرالیا می باشد و اقتصاد این شهر روزبه روز در حال پیشرفت است. از مزیت های زندگی در این شهر آزادی عمل برای فعالیت های اقتصادی می باشد. از صنایع و فعالیت های اقتصادی رایج در این شهر می توان به این موارد اشاره کرد: حمل‌ونقل گردشگران، گردشگری، مراقبت‌های درمانی، تجارت و تولیدات. بریزین از شهرهایی است، که به سرعت در حال پیشرفت و ترقی می باشد و آینده ای روشن را برای این شهر در نظر گرفته اند، از این رو این شهر برای مهاجران شهر مناسبی است، زیرا به آسانی می توانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

وضعیت کار کردن در هوبارت چطور است؟

شهر هوبارت دارای موقعیت ساحلی است و به همین دلیل از نظر اقتصادی مستقل و متکی به خود می باشد، با توجه به این شرایط وضعیت اقتصادی جهانی روی شهر هوبارت تاثیرگذار نیست. از جهت دیگر این جدا بودن امکان رشد اقتصادی را از این شهر گرفته است. با این وجود مهاجرانی که در زمینه کاری خود تخصص داشته باشند، در این شهر می توانند شغل مناسب خود را پیدا کنند. فعالیت هایی که در این شهر رایج است، شامل این موارد است؛ ساخت‌وساز، مراقبت‌ها و خدمات درمانی، صنعت مهمان‌نوازی، خودروسازی، زراعت انگور و مهندسی، فعالیت‌های اقتصادی.

وضعیت کار کردن در آدلاید

آدلاید نیز از شهرهای پررونق استرالیا از نظر اقتصادی است. طبق آمار موجود شهر آدلاید در طول سال چیزی در حدود 5000 مهاجر را دارد . اگر از مهارت و تخصص کافی برخوردار باشید، در این شهر می توانید شغل مورد نظر خود را بیابید. صنایع و فعالیت هایی که در این شهر بیشتر دیده می شود شامل موارد زیر است :
خدمات درمانی، تولیدات، خرده‌فروشی، اداره امور عمومی و آموزش و و پرورش.

وضعیت کار در کانبرا چگونه است؟

ساکنین این شهر بیشتر کارمند دولت هستند، زیرا مجلس شورای استرالیا در این شهر قرار دارد. هرچند تعداد افرادی که در شاخه های خصوصی فعالیت دارند نیز زیاد است. فعالیت های فرهنگی در شهر کانبرا در سال های اخیر افزایش یافته است و فعالیت های تجاری نیز با جدیت زیادی دنبال می شود. نرخ بیکاری در این شهر پایین آمده است ، از این حیث این شهر از بهترین شهرهای استرالیا برای زندگی و کار می باشد.

وضعیت کار  در شهر داروین

داروین از بهترین شهرهای استرالیاست و رشد اقتصادی مناسبی دارد. ساخت بنادر و فرودگاه ها در شهر داروین بیشتر شده و این مسئله رشد اقتصادی این شهر را بیشتر می کند. مهاجران می توانند شغل مورد نظر خود را در این شهر پیدا کنند. صنعت خرده فروشی، خدمات غذایی، خدمات درمانی و ساخت و ساز در این شهر رواج دارد.

وضعیت کار کردن در پرت چگونه است؟

وضعیت منابع معدنی در استرالیای غنی بسیار قوی است و در شهر پرت این صنعت رشد و پیشرفت زیادی را داشته است. اگر در زمینه کار معدن مهارت داشته باشید، در این شهر انتخاب های شغلی زیادی خواهید داشت. صنایع گردشگری، مراقبت های درمانی، فناوری اطلاعات و مخابرات در این شهر رواج دارد. شهر پرت نسبتاً شهر کوچیکی است، پس پیدا کردن شغل در این شهر نسبت به شهرهای دیگر مثل سیدنی و ملبورن قدری مشکل تر است.

کم هزینه ترین شهرهای استرالیا کدام شهرها هستند؟

شهر بریزین

اگر در جستجوی شهری آرام و زیبا برای زندگی در استرالیا هستید، بریزبن از شهرهای زیبا و آرامبخش در کشور استرالیا می باشد. این شهر از شرایط خوبی برای زندگی برخوردار است، زیرا از نظر کاری موقعیت های شغلی مناسبی را برای مهاجران ایجاد کرده است. همچنین هزینه های زندگی در این شهر بسیار مناسب می باشد. در نظر داشته باشید که شهر بریزبن نزدیک به گلدکوست از زیباترین مقاصد گردشگری است، واقع شده است . زندگی در بریزبن موقعیت های زیادی را برای گردشگری و تفریح برای شما پدید آورده است. این شهر، شهری کوچک است، با این وجود سومین شهر بزرگ در کشور استرالیا به حساب می آید و رشد اقتصادی در این شهر وضعیت خوبی را دارد. بریزبن از شهرهایی است، که میزان بیکاری در آن پایین است و در سال 2019 رشد اقتصادی بالایی داشته است.

شهر هوبارت

شهر هوبارت نیز شرایطی مشابه شهر بریزبن دارد و شهر زیبا و آرامی است. در اطراف این شهر مناطق گردشگری و تفریحی زیادی وجود دارد. سیستم حمل و نقل عمومی در این شهر اتوبوس می باشد. جمعیت کمی در شهر هوبارت زندگی می کنند، با این وجود رونق اقتصادی در این شهر وضعیت خوبی را دارد. اگر در حوزه کاری تخصص و مهارت داشته باشید، در این شهر شغل مناسبی را پیدا خواهید کرد. هزینه های زندگی در این شهر نسبت به سیدنی و ملبورن پایین تر است .

از توجه شما به این مقاله کمال تشکر را دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *