آلمان به دلیل شرایط خاص رفاهی، در کنار پایین بودن نرخ بیکاری و دیگر عواملی همچون کیفیت مثال زدنی شرایط تحصیلی یکی از کشور‌های مورد علاقه افرادی است که به دنبال تجربه بهترین‌ها نیز هستند، این کشور با توجه به شرایطی که گفتیم محدودیت‌هایی برای امر مهاجرت دارد، البته وقت تایید مدارک سفارت آلمان جز محدودیت‌ها یا موانع به حساب نمی‌آید ولی با توجه به ترافیک بالای مدارکی که نیاز به تایید دارد.

پروسه ثبت نام تا روز تایید مدارک سفارت آلمان کمی زمانبر است، از همین روی شرکت‌های بسیاری برای اخذ مشتریان بیشتر اقدام به شعاف می‌کنند تا با شعار‌های تبلیغاتی همچون خرید وقت تایید مدارک سفارت آلمان و یا وقت رایگان تایید مدارک سفارت آلمان افراد سرگردان را ترغیب کنند تا از امکانات آنان استفاده کنند.

ما در این مقاله قصد روشن سازی و ارتقا آگاهی مخاطبان خود را داریم و تصمیم داریم تا درمورد تبلیغ، شعار یا واقعیت کلمه وقت رایگان تایید مدارک سفارت آلمان صحبت کنیم ولی در ابتدا قصد داریم تا با ارائه توضیحاتی از وقت تایید مدارک سفارت آلمان اطلاعات کامل‌تری را در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم.

درخواست مشاوره رایگان

در صورت نیاز به مطالعه بیشتر پیشنهاد می‌کنیم ازطریق آدرس زیر وارد سایت سفارت آلمان شوید

چکیده:آلمان یک کشور بسیار اصولی در قاره اروپا است که افراد زیادی در ایران به مهاجرت و اخذ ویزا دائم آلمان می‌اندیشند، در واقع برای بسیاری زندگی در آلمان حکم ایده‌آل را دارد، برای کسب اطلاعات کلی‌تر پیشنهاد می‌گردد به دو مقاله بیان کلیات و جزئیات زندگی در آلمان مراجعه کنید و اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که جزییات هزینه در آلمان برای شما مهم است مقاله هزینه زندگی در المان را از دست ندهید. 

اقامت المان پرچم مانشافت

تایید مدارک چیست؟

مسئولین اداری در آلمان با سبک و سیاق صدور مدرک در کشورهای دیگر آشنایی کافی ندارند از همین جهت امکان تشخیص صحت مدارک را ندارند. به همین دلیل مدارک رسمی خارجی برای استفاده در سفارت آلمان، می‌تواند مورد تائید و تصدیق قرار گیرند. در این خصوص که آیا مدارک مربوطه نیاز به تائید دارد و یا به همان صورت در آلمان قابل قبول است؛ تصمیم گیرنده اداره مربوطه در آلمان است.

نکته: وجود مهر تایید مدارک بر روی مدارک ارائه شده به ادارات آلمان اگر از جانب دفاتر کنسولی و سفارتخانه‌های آلمان در دیگر کشورها باشد قابل تایید خواهد بود.

مدارک وقت تایید مدارک سفارت آلمان

قبل از پرداختن به موضوع وقت رایگان تایید مدارک سفارت آلمان لازم بود تا از مدارک مورد نیاز برای وقت تایید مدارک آلمان سخن بگوییم.

 • ارائه مدارک ایرانی به صورت کاملا رسمی و ترجمه شده
 • برای اثبات ازدواج ارائه اصل شناسنامه دو طرف الزامی‌ است.
 • برای اثبات طلاق ارائه شناسنامه یکی از طرفین نیز کافی می‌باشد.
 • تمامی مدارک باید توسط یک مترجم معتبر و رسمی در دادگستری ترجمه شود و به تایید وزارت امور خارجه و دادگستری برسد .
 • کارت ملی و کپی گذرنامه.
 • بر روی کپی گذرنامه باید شماره فرد متقاضی نوشته شود تا در صورت نیاز از آن استفاده شود .
چگونه به المان سفر کنیم

نکاتی پیرامون وقت تایید مدارک سفارت آلمان

 

 • تمامی مدارک ارائه شده از جانب شما علاوه بر اصل بودن باید در ابعاد A4 باشد.
 • برای تایید مدارک حتما باید به صورت حضوری به باجه کنسولی و حقوقی در سفارت مراجعه کنید .
 • مدارک ارائه شده باید به صورت رسمی ترجمه شده باشد و از وزارت امور خارجه و دادگستری تاییدیه گرفته باشد.
 • هزینه های پرداختی باید به صورت یورو باشد .
 • در صورت کامل نبودن اصل مدارک و کپی آنها مدارک شما تایید نمی شود و تنها نیمی از هزینه ها برگشت خواهد داشت .
 • اصل بودن مدارک شرط بر تایید و صادر شدن گواهینامه نمی‌باشد .
 • برای تعیین وقت سفارت فرد متقاضی می تواند از طریق سایت اینترنتی اقدام کند و اگر ثبت نام از طریق شخص ثالثی انجام شود بخش روادید تضمینی برای اعتبار آن نمی‌دهد .
 • معمولا تایید مدارک در همان روز مراجعه و حداکثر تا ساعت 14:30 انجام خواهد شد.
 • فرد متقاضی اگر در شهرستان باشد و امکان حضور برای وی امکان پذیر نباشد، می‌تواند یک شخص سوم را برای انجام امور تایید مدارک انتخاب کند ، این فرد می‌تواند از اقوام ، آشنایان ، دارالترجمه ها و وکلای دادگستری باشد . بهتر است بدانید برای این فرآیند نیازی به دادن وکالت نیست .

وقت رایگان تایید مدارک سفارت آلمان

نکته: اگر نیاز به دسترسی به مطالعات بیشتر دارید پیشنهاد می‌شود از طریق آدرس زیر وارد سایت سفارت آلمان شوید.

 

اما چند نکته که لازم است تا قبل از پرداختن به وقت رایگان تایید مدارک سفارت آلمان برای شما مطرح کنیم به شرح زیر است

 

نکته: برای اسناد و مدارک ایرانی، در تهران خدماتی تحت عنوان (روند جایگزین تایید و تصدیق مدراک) ارائه شده است. به این ترتیب، سفارت بر اساس نمونه امضاهای جدید، مهر و امضای وزارت امور خارجه را تایید می‌نماید. این نکته را در خاطر داشته باشید مدارکی که دیگر حاوی نمونه امضای جدید نباشد از سوی وزارت مورد تایید و تصدیق قرار نخواهد گرفت.

تایید کپی هزینه پرداختی
بنابر لاتین یا غیر لاتین بودن مدرک 15-10€

 

نکته: با توجه به سخنان و پیام‌های بسیار پیرامون تعیین وقت سفارت المان پیشنهاد می‌شود تا با مراجعه به مقاله کامل مدارک و جزئیات تعیین وقت سفارت آلمان اطلاعات کامل و درست در این حوزه کسب کنید.

تایید کپی مدارک

در صورتی که تایید مدارک برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان مورد نیاز باشد، حداکثر پنج نسخه کپی از ترجمه – که اصل ترجمه از پیش مورد تأیید وزارت امور خارجه ایران قرار گرفته باشد – رایگان خواهد بود. برای این منظور باید مدارکی ارایه دهید که نشان دهد شما برای تحصیل در یک دانشگاه در آلمان داوطلب شده اید ( مثلا پذیرش معتبر) . برای تأیید هر سری از کپی ها، نیاز به مدرک درخواست پذیرش می باشد. در این مورد فقط مدارکی معاف از پرداخت هزینه اند که برای دریافت پذیرش تحصیلی در دانشگاه ضروری هستند.

تایید امضا مبلغ
بنابر مدارک ارائه شده 250-20€

نکته مهمی که در مورد تایید مدارک باید بدانید این است که باید مدارک را به همراه کپی همراه داشته باشید، مورد دیگری که باید به آن توجه کنید تایید مدارک برای اخذ پذیرش دانشگا‌های آلمان است، مدارکی که برای تایید باید ارائه دهید باید این قابلیت را داشته باشد که اثبات کند که شما برای تحصیل در یک دانشگاه در آلمان داوطلب شده‌اید. در مورد تایید مدارک دانشگاهی، تایید حداکثر پنج مدرک که از قبل به تایید وزارت خارجه ایران رسیده باشد رایگان خواهد بود.

تعیین وقت سفارت المان

تایید امضاء

تایید امضا از دیگر مواردی است که دانستن آن قبل وقت رایگان تایید مدارک سفارت آلمان برای شما لازم است اما برای تایید امضا مدارک لازم است که خودتان برای تایید امضا به همراه گذرنامه و شناسنامه در سفارت حضور داشته باشید. اما معمولا تایید امضا برای چه موارد لازم است؟

 • درخواست صدور عدم سوء پیشینه
 • وکالت برای اطلاعیه عقد ازدواج ‎
 • وکالت برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود
 • اظهارنامه اعطای مجوز برای قرارداد های خرید منعقد شده در آلمان

وقت رایگان تایید مدارک سفارت آلمان

توصیه مهم: قبل از ارائه یک واقعیت مخفی در پسا پرده موضوع تعیین وقت رایگان سفارت آلمان باید به این نکته توجه داشته باشید که موضوع خرید وقت سفارت آلمان راه درست و منطقی در شرایط عادی نخواهد بود، ولی اگر شرایط شما خیر عادی می‌باشد باید با کسب مشاوره در این زمینه اقداماتی را انجام دهید که مشاورین تیم مهاجران می‌توانند در این زمینه به شما مشاوره‌هایی ارزشمند ارائه دهند.

اما موضوعی که واجب شد تا در مورد آن مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم، موضوع وقت رایگان تایید مدارک سفارت آلمان بود، اما کلمه رایگان به چه معناست و چه قدر هزینه دارد؟
در واقع برای وقت آلمان هزینه‌ای نباید پرداخت شود و به طور کلی وقت تایید مدارک سفارت آلمان یک آپشن بی معناست، ولی به دلیل ترافیک برای اخذ وقت تایید مدارک رایگان و دیگر شرایط یک سری کلمات ترغیب کننده این اواخر به فرهنگ لغات مهاجرتی اضافه شده که از اساس اشتباه است، وقت تایید مدارک سفارت آلمان به خودی خود رایگان است ولی برخی از افراد با ایجاد احساس اشتباه در ذهن مخاطب باعث می‌شوند تا مخاطب رایگان بودن وقت تایید مدارک را یک ارزش به حساب آورد، اما از نکاتی دیگر که باید به آن توجه کرد وقت گیری برخی واسطه‌ها با میزان بالا حدود 200 تا 300 نوبت از طریق ایمیل‌های مختلف نیز می‌باشد که باعث می‌شود تا با کنسل کردن این نوبت‌ها و سپس با تعویق انداختن، نوبت‌ها را بفروشند یا با ارائه این نوبت‌ها به صورت رایگان در کنار هزینه‌های بالاتر امکان ترغیب شما را داشته باشند.
مهاجران با توجه به استراتژی خود که بر مبنای ارزش آفرینی برای مخاطب است، سعی کرده تا در تمامی مقالات خود هرچند به صورت مختصر ولی مفید اطلاعات شما را در حوزه مهاجرت افزایش دهد تا بتواند علاوه بر کسب اعتماد مخاطبین خود، در لحظه به لحظه امر مهاجرت کنار شما باشد.

درخواست مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *