مقدمه

ویزا مدرکی معتبر است که صدور آن از جانب نمایندگان قانونی هر کشور از جمله سفارت یا کنسولگری برای ساکنین سایر کشورها صورت می‌گیرد که طبق آن اتباع خارجی مجاز خواهند بود تا در کشور فوق به مدت کوتاه اقامت داشته باشند. در‌‌این مقاله در خصوص هزینه‌های ویزای توریستی کانادا بیشتر خواهیم گفت پس با ما همراه شوید. البته اگر در تصمیم خود و این موضوع که چه نوع ویزایی برای شما مناسب خواهد بود تردید دارید پیشنهاد می‌شود با صرف زمان حدود 10 دقیقه اقدام به مقاله بررسی کامل انواع ویزا کانادا پرداخته تا بتوانید تصمیم درست‌تر اتخاذ نمایید.

در ادامه قرار است به تعدادی از سوالاتی که شما دوستان در‌‌این مورد پرسیده‌‌اید پاسخ دهیم:

تورنتو شهر توریستی برای سفر

آیا می‌دانید ویزای توریستی کانادا چگونه ویزایی است؟

ویزاها بر اساس نحوه صدور و هدف سفر انواع مختلفی دارند که در مقاله شرایط اخذ ویزا و اقامت درکانادا به بررسی آن پرداختیم، حال در‌‌این میان متداول ترین آن‌ها ویزای توریستی است، مدت زمانی که یک شخص می‌تواند با استفاده از ویزای توریستی در کشوری دیگر بماند کوتاه است به همین دلیل به آن ویزای توریستی، گردشگری یا روادید گفته می‌شود. انواع ویزا کانادا

چکیده: ویزا توریستی به ویزایی کوتاه مدت گفته می‌شود عموما برای دیرار بستگان و سفر‌های گردشگری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کانادا یکی از کشورهایی است که سالیانه گردشگران زیادی به آن سفر می‌کنند، دلیل آن جاذبه‌های توریستی و همچنین شرایط مناسب برای دریافت ویزا می‌باشد، اشخاصی که تقاضای دریافت ویزای توریستی کانادا دارند عموما برای تفریح، دیدار با دوستان یا خانواده سفر می‌کنند البته گاهی نیز صدور آن به منظور انجام سفر کاری صورت می‌گیرد. در صورتی که موفق به کسب ویزای توریستی کانادا شدید مجاز خواهید بود تا به مدت 6 ماه کامل در‌‌این کشور اقامت داشته باشید البته دقت داشته باشید که نمی‌توانید از‌‌این ویزا برای ادامه تحصیل یا حتی کار کردن بهره ببرید.

چکیده: ویزا توریستی کانادا که مدت 6 ماه اعتبار دارد برای سفر‌های سیاحتی صادر می‌گردد، البته برخی افراد برای دیدار بستگان نیز از این نوع ویزا استفاده می‌کنند که تعداد این افراد کم نیست اما آنچه که بسیاری از افراد را برای اخذ ویزای توریستی کانادا ترغیب می‌کند امکان تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار است که به همین دلیل مورد توجه قرار می‌گیرد.

ویزای توریستی کانادا شامل چه انواعی است؟

ویزای توریستی کانادا به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شود که شامل موارد زیر است:

 • ویزای یک بار ورود توریستی کانادا
 • ویزای چند بار ورود توریستی کانادا

دقت داشته باشید که هر یک از موارد فوق مدت زمان معینی اعتبار دارند یعنی پس از آن که تاریخ انقضای آن‌ها به پایان برسد دیگر قادر نخواهید بود در کانادا اقامت داشته باشید، در ادامه برای هر یک توضیحاتی ارائه شده است:

تورنتو کانادا و ویزای توریستی

ویزای توریستی کانادا یک بار ورود

از نامی‌که برای آن انتخاب شده است می‌توان حدس زد که شخص با ویزایی که دارد تنها یک بار می‌تواند در کشور ساکن شود، به بیان دیگر زمانی که توریست از کانادا خارج شود دیگر نمی‌تواند با همان ویزای قبلی به کانادا وارد شود بدین منظور می‌بایست مجددا ویزای توریستی کانادا دریافت کند، البته یک استثنا برای‌‌این امر وجود دارد آن هم برای اشخاصی است که به‌‌ایالات متحده ی آمریکا سفر می‌کنند، که در صورت بازگشت به کانادا نیازی به گرفتن دوباره ی ویزای توریستی کانادا ندارند.

چکیده: ویزای یک‌بار ورود ویژه افرادی است که عموما مقصود آنها از سفر، گردشگری است، به همین دلیل به افرادی که به دنبال این نوع از ویزا هستند پیشنهاد می‌گردد حتما مقاله زیباترین اماکن و جاهای دیدینی تورنتو را که برای شما دوستان تالیف شده است مطالعه نمایید، اما ویزای یک بار ورود به غیر از افراد متبوع کشور آمریکا برای مابقی افراد به گونه‌ای خواهد بود که پس از یک بار ورود به کشور کانادا برای ورود مجدد حتما ویزا توریستی اخذ نمایند.

ویزای توریستی کانادا چند بار ورود یا مولتی

برخلاف ویزای توریستی یک بار ورود که یک بار مصرف بود،‌‌این ویزا را می‌توان چندین بار مورد استفاده قرار داد و گردشگر در هر بار ورود می‌تواند 6 ماه در کانادا بماند زمان انقضای‌‌این نوع ویزا به تاریخ انقضای پاسپورت بستگی دارد و یک ماه قبل از آن به پایان خواهد رسید پس توصیه می‌شود به تاریخ درج شده در پاسپورت دقت داشته باشید.

شب‌های تورنتو

چکیده: در صورت ورود به خاک کانادا و استفاده از ویزا چند بار ورود می‌توانید هر مرتبه تا شش ماه در کشور کانادا حضور داشته باشید مگر اینکه انقضای پاسپورت شما تمام شود.

هزینه ی ویزای توریستی کانادا تضمینی چه قدر است؟

طبق نوسانات ارزی که وجود دارد نمی‌توان به صورت دقیق بیان نمود هزینه ی تمام شده برای دریافت ویزای توریستی کانادا چقدر است، علاوه بر آن ویزاها انواع مختلفی دارند که همین امر سبب می‌شود هر یک از آن ها شرایط مختص به خود را داشته باشند. هزینه‌هایی که وجود دارد طبق یکسری از فاکتورها مثل نوع مهاجرت، نوع شرایط هر شخص و… برآورد می‌شود.

ویزای تضمینی توریستی کانادا هم نوع دیگری از ویزاهای موجود برای گردشگران است، دریافت آن مانند دریافت سایر ویزاهاست اما چیزی که آن را از سایر انواع مشابه متمایز می‌کند قابل استراد بودن هزینه است، بدین معنا که چنانچه با درخواست متقاضی موافقت نشود تمام مبالغ که برای دریافت آن صرف شده بود به شخص بازگردانی خواهد شد.

چکیده: ویزا تضمینی کانادا مانند دیگر ویزا‌های توریستی این کشور است با این تفاوت که در صورت عدم موافقت تمامی مبلغ دریافتی به شما بازگردانده خواهد شد.

برای دریافت ویزای توریستی کانادا چه شرایطی حاکم است؟

به منظور دریافت ویزای توریستی کانادا می‌بایست از شرایطی سفارت کانادا تعیین کرده است برخوردار باشید در صورتی که شرایط اعلام شده را نداشته باشید، ریجکت خواهید شد.‌‌این شرایط شامل موارد زیر است:

 • پاسپورت معتبر داشته باشید.
 • برخوردار بودن ازسلامت جسمی‌ و ذهنی کامل
 • برای پرداخت هزینه‌هایی که در کانادا موجود است از منابع مالی برخوردار باشید.
 • پیش از سفر به کانادا برنامه ریزی کنید زیرا می‌توانید مدت زمان مشخصی را آن جا بمانید.
 • شما ملزم خواهید شد تا پس از اتمام بازدید از جاذبه‌های توریستی، کانادا را ترک کنید.
 • می‌بایست یک تعهد در خصوص عدم جست و جو برای کار و استخدامی‌داشته باشید.
 • باید نداشتن سوء پیشینه کیفری خود را به اثبات برسانید.
 • باید متعهد شوید که هیچ گونه اقدامی‌که در جهت آُسیب به امنیت ملی وارد نخواهید کرد.
 • تا زمانی که در کانادا اقامت دارید می‌بایست همانند یک شهروند کانادایی از قوانین موجود پیروی کنید.
 • علاوه بر موارد گفته شده یکسری از آزمایشات مثل‌‌ایدز، سل، هپاتیت و… ممکن است از شما گرفته شود.

چکیده: مواردی همچون نداشتن سوء پیشینه و پاسپورت معتبر در کنار ارائه تضمین برای عدم جستجو کار از موارد بسیار مهم در تایید شما خواهد بود.

اخذ ویزای توریستی کانادا شامل چه مراحلی است؟

به منظور دریافت ویزای توریستی کانادا لازم است تا مدارکی را از قبل آماده نمایید، پس پیش از‌‌اینکه تقاضای خود را ارائه دهید توصیه می‌شود که اطلاعاتی در‌‌این خصوص کسب کنید. پس از‌‌اینکه از واجد شرایط بودن خود جهت دریافت ویزای توریستی کانادا مطمئن شدید می‌توانید به منظور اخذ ویزا مراحل زیر را طی کنید:

مرحله اول: تعیین نحوه ی ارائه درخواست اخذ ویزای توریستی کانادا

به جهت اخذ ویزای توریستی کانادا می‌توانید به دو طریق اقدام کنید.

 • ارائه درخواست ویزای توریستی کانادا به صورت کتبی:

چنانچه قصد داشته باشید از‌‌این طریق ویزا دریافت نمایید، می‌بایست تمامی‌مدارک لازمی را که برای‌‌ این کار نیاز دارید آماده کرده و همراه با مبلغی که تعیین شده است به یکی از دفاتر وک کشورهای اطراف ارائه دهید. پیشنهاد می‌کنیم هنگام تحویل مدارک کارهایی از قبیل انگشت نگاری و عکس برداری را نیز انجام دهید.

تورنتو کانادا
 • ارائه درخواست ویزای توریستی کانادا به صورت آنلاین:

برای دریافت ویزای توریستی کانادا به صورت‌‌اینترنتی به مواردی مثل کارت اعتباری، دوربین یا اسکنر جهت‌‌ایجاد کپی از مدارک موجود به صورت الکترونیکی لازم دارید تا از‌‌این طریق مدارک مربوطه را برای سفارت کانادا بفرستید.

چکیده: ارائه مقاله به دو صورت میسر خواهد بود، که این موارد به صورت دستی و یا آنلاین می‌باشد، در مورد تایید مدارک دستی شما باید مدارک را به یکی از دفاتر وک کشورهای همسایه تحویل دهید و در مورد گزینه آنلاین پس از اسکن مدارک، آن‌ها را برای سفارت ارسال نمایید.

مرحله دوم: ساخت حساب کاربری و آپلود مدارک ویزای توریستی کانادا

در‌‌این مرحله می‌بایست در سایتی که مختص به سفارت کانادا است اقدام به ساخت یک حساب کاربری کنید، دقت داشته باشید که شما تنها زمانی می‌توانید مدارک خود را برای سفارت کانادا ارسال کنید که یک حساب کاربری ساخته باشیددر غیر‌‌این صورت امکان ادامه ی فرآیند وجود نخواهد داشت.

مرحله سوم: پرداخت هزینه‌های فرآیند دریافت ویزای توریستی کانادا

بعد از آن که مدارک لازم جهت گرفتن ویزا توریستی کانادا را آپلود کردید باید هزینه‌هایی را که مرتبط به انگشت نگاری و بررسی مدرک ها است را بپردازید.

مرحله چهارم: مراجعه به مراکز درخواست ویزای توریستی کانادا

بعد از‌‌اینکه مبالغ مربوط به انگشت نگاری و عکس برداری پرداخت شد شما تنها یک ماه فرصت دارید تا به یکی از دفاتر کانادا برای ثبت مراحل انگشت نگاری اقدام کنید.

مرحله پنجم: پیکاپ پاسپورت ویزای توریستی کانادا

پس از ثبت مراحل انگشت نگاری چنانچه ویزای توریستی کانادا برای شما صادر گردد، می‌بایست به یکی از دفاتر وک پاسپورت خود را پیکاپ کنید پس از گذشت حداکثر 5 روز ویزای دریافتی در پاسپورت شما الصاق خواهد شد.

جهت دریافت ویزای توریستی کانادا چه مدارکی لازم است؟

به منظور گرفتن ویزای توریستی کانادا وجود یکسری از مدارک الزامی‌است مدارک مربوطه شامل موارد زیر است:

ویزا تضمینی
 • یک قطعه عکس 4.5*3.5 که طی چند وقت گذشته گرفته شده است.
 • تحویل گذرنامه‌‌ای که تا یک سال معتبر باشد علاوه بر آن پاسپورت‌های قبلی نیز از مهر ویزا برخوردار باشند.
 • سند ازدواج ترجمه شده.
 • شناسنامه ترجمه شده.
 • افراد در حال تحصیل ملزم هستند تا گواهی اشتغال به تحصیل ارائه دهند.
 • ارائه فرم تکمیل شده درخواست ویزای توریستی کانادا برای هر شخص به طور مجزا.
 • مدارک شغلی ترجمه شده.
 • تحویل نامه‌‌ای مهر شده مبنی بر‌‌اینکه به زبان انگلیسی تکلم کامل دارید علاوه بر آن باید پرینتی از گردش حساب خود طی 6 ماه گذشته ارائه دهید.
 • سوابق بیمه تامین اجتماعی.
 • اجازه خروج برای فرزندان زیر 18 سال.
 • کارت پایان خدمت
 • کارت ملی
 • سند ملکی

آیا می‌توان ویزای توریستی کانادا را به ویزای تحصیلی و اقامتی تغییر داد؟

بر اساس قوانینی که به تازگی در اداره مهاجرت کانادا گنجانده شده است، چنانچه گردشگری در یکی از مراکز آموزشی در کانادا که توسط اداره مهاجرت تایید شده باشد ثبت نام کند،‌‌این امکان برای وی فراهم خواهد شد تا از حالت ویزای توریستی به ویزای دانشجویی تغییر وضعیت دهد. موسساتی وجود دارند که نمایندگی بیشتر کالج ها و حتی بعضی از دانشگاه‌های کانادا را به عهده دارند.‌‌این موسسات آماده ارائه هرگونه ویزای توریستی، ثبت نام دانشجو در کالج، اخذ ویزای تحصیلی و همچنین اخذ اقامت همیشگی می‌باشند.

توجه داشته باشید که هر یک از روش‌های فوق از جزئیات مختص به خود برخوردارند که به دانش فنی همچنین شناخت درست از مفاهیم حقوقی مهاجرت نیازمند هستند. چنانچه قصد دارید ویزای توریستی خود را به ویزای دانشجویی تبدیل کنید بهتر است با وکیل یا مشاور مهاجرت خود صحبت کنید. اما‌‌ این امر برای همه صدق نمی‌کند و برخی از افراد قادر به‌‌این تغییر نمی‌باشند.

قایق‌های پارک کنار بندر تورنتو

چکیده: در بعضی از حالات این امکان وجود خواهد داشت تا با ثبت نام در یکی از مراکز دانشگاهی مورد تایید اداره مهاجرت ویزا توریستی خود را تبدیل به ویزا دانشجویی نمایید.

آیا از باورهای غلطی که برای گرفتن ویزای مولتی کانادا وجود دارد چیزی می‌دانید؟

برخی از متقاضیانی که قصد اخذ ویزای مولتی کانادا دارند بر اساس اطلاعات اشتباهی که دارند با درخواست آن ها موافقت نمی‌شود. موارد زیر از جمله اطلاعات نادرستی است که منجر به رخ داد چنین امری می‌شود:

 • دعوت نامه‌هایی که از جانب دوست، خواهر یا بردار باشد فاقد اعتبار است بلکه باید از دعوت نامه تجاری استفاده شود.
 • اشخاصی که از اقامت دائم برخوردارند مجاز به دادن دعوت نامه نم باشند.
 • جهت اخذ ویزا بهتر است به صورت خانوادگی اقدام شود.
 • برای دریافت ویزای مولتی کانادا سفر انگشت نگاری به اروپا بهتر است .
 • بدون‌‌اینکه نیاز باشد به یکی از کشورهای حوزه ی شنگن سفر کنید . می‌توانید تنها با داشتن دعوت نامه ویزای مولتی کانادا را دریافت کنید .
 • پرونده می‌بایست به صورت‌‌اینترنتی ارسال شود…
 • علاوه بر موارد فوق پیشنهاد می‌شود ادامه مطالب را نیز به یاد داشته باشید:
 • ویزای شنگن بدون ورود و خروج تاثیری در دریافت ویزای توریستی کانادا ندارد.

نکته: ویزاهای تجاری شنگن جز سابقه سفر شما محسوب نمی‌شوند.

نکته: به استثنای ژاپن و روسیه سایر ویزاهای آسیا در گرفتن ویزای توریستی کانادا هیچ تاثیری ندارند.

نکته: با داشتن یک یا دو ویزای شنگن بدون داشتن دعوت نامه دریافت ویزای توریستی کانادا بسیار کم است.

اشخاصی که در کانادا مشغول ادامه تحصیل هستند تنها می‌توانند برای پدر و مادر خود دعوت نامه بفرستند‌‌این بدان معناست که شرایط فوق برای خواهر و برادر موجود نخواهد بود…..

هزینه‌ها و قیمت ویزای کانادا برای مهاجرت به چند دسته تقسیم می‌شود؟

 هزینه بلیط برای مصاحبه

چنانچه شما جز افرادی هستید که تصمیم رفتن به کانادا را دارید لازم است تا هزینه اقداماتی را که پیش از دریافت ویزا باید انجام دهید را به همراه هزینه‌های اخذ ویزا بپردازید. بدین منظور انتظار می‌رود جهت مصاحبه سفری به کانادا داشته باشید که در‌‌این سفر باید پول بلیط رفت و برگشت و همچنین اقامت برای چند شب را در نظر بگیرید.

هزینه برای استقرار در کشور سوم

زمانی که برای مصاحبه به کانادا سفر می‌کنید‌‌این امکان وجود دارد که به شما پیشنهاد شود برای مهاجرت کشوری دیگر را برگزینید، که در‌‌این صورت باز هم شما نیازمند‌‌این هستید که هزینه بلیط و اقامت برای کشور دیگری را بپردازید.‌‌این مورد را نیز می‌توان بر روی هزینه ویزای کانادا حساب کرد.

ویزای توریستی تضمینی کانادا

هزینه انجام معاینات پزشکی

نه تنها کانادا بلکه برای هر کشور دیگری‌‌ این قانون پا برجاست که از افراد مهاجر یکسری معاینات و آزمایشات گفته می‌شود تا از سلامت روانی و جسمی‌شخص اطمینان حاصل شود.

هزینه‌ وکیل مهاجرت

هزینه‌‌ای که برای وکیل می‌پردازید تا مشاوره‌های لازم جهت مهاجرت به شما را داشته باشد نیز می‌تواند جز هزینه‌هایی که برای دریافت ویزا صرف می‌کنید محسوب شود،‌‌این مبلغ می‌تواند برای هر وکیل متفاوت باشد.

هزینه ورود به کانادا

مهاجرانی که برای کارهایی از قبیل تجارت، سرمایه گذاری، تحصیل و… به کانادا می‌روند باید هزینه وارد شدن به آن جا را نیز در نظر بگیرند.

هزینه‌ آغاز زندگی در کانادا

تمامی‌اشخاصی که تصمیم زندگی در کانادا را دارند‌‌ این سوال برای آن‌ها پیش خواهد آمد که برای زندگی طبق روال عادی به مقدار پول نیاز است؟! نمی‌توان مبلغ ثابتی را برای‌‌این سوال در نظر گرفت، زیرا زندگی هر شخصی به شیوه‌‌ای خاص می‌گذرد و قطعا می‌تواند متفاوت از سایرین باشد. اما به طور کلی باید گفت که برای ادامه روال عادی زندگی حداقل به یک خانه و شغل نیاز خواهید داشت در نتیجه بهتر است به میزان یک سال با خود پول به همراه داشته باشید تا به مشکلات احتمالی بر نخورید.

مهاجران ویزا توریستی تضمینی کانادا

نکته: با توجه به زیبایی مثال زدنی کانادا شاید پاسخ به سوال بهترین شهر‌های در معیار‌های گوناگون کدامند؟ کمی سخت باشد ولی ونکور با توجه به جاهای دیدنی خود انتخاب خوبی است.

هزینه‌ اخذ ویزای کانادا

همانطور که می‌دانید به منظور مهاجرت به کانادا لازم است تا ویزا دریافت کنید مسلما دریافت ویزا رایگان نبوده و مشمول هزینه‌هایی خواهد بود. ویزاها انواع مختلفی دارند که هر یک هزینه‌‌ای متفاوت با دیگری دارد. افرادی که از طریق کار می‌خواهند به کانادا مهاجرت نمایند باید هزینه‌‌ای را برای گرفتن مجوز بپردازند یا اشخاصی که به قصد ادامه تحصیل به کانادا مهاجرت می‌کنند ملزم دریافت مجوز جهت تحصیل هستند، یا حتی کسانی که می‌خواهند مدارک آن ها ترجمه شود باز هم باید مقداری پول برای‌‌این کار هزینه کنند و بسیاری از موارد‌‌این چنینی دیگر را نیز می‌توان ذکر کرد که همگی شامل هزینه‌هایی هستند اما از توضیح آن‌ها خودداری می‌کنییم زیرا از حوصله مخاطب خارج است.

آیا مدارک لازم جهت دریافت ویزای توریستی کانادا برای تمامی‌مشاغل یکسان می‌باشد؟

خیر! به منظور دریافت ویزای توریستی کانادا هر شخص با توجه به شغلی که دارد موظف است مدارک مورد نیاز را فراهم کند در غیر‌‌این صورت قادر به دریافت ویزا نخواهد بود برخی از‌‌این مشاغل را در ادامه معرفی نموده‌ایم و با هم به برسی آن ها می‌پردازیم:

 • کارمندان
 • گواهی اشتغال به کار که در آن تمامی‌موارد از جمله سمت شخص، میزان دریافت حقوق، تاریخ شروع به کار همچنین میزان مرخصی ذکر شده باشد.
 • فیش‌های حقوقی سه ماه آخر
 • سوابق بیمه متقاضی
 • قرارداد کاری جدید
 • قرارداد کاری قدیمی‌در صورتی که موجود باشد.
 • کارفرمایان
 • تمامی‌آگهی‌های تاسیس، تغییرات و تصمیمات شرکت در روزنامه‌های رسمی‌موجود باشد.
 • اظهارنامه ثبت شرکت
 • اساسنامه شرکت
 • آخرین لیست بیمه کارمندان شرکت همراه با برگ پرداخت
 • پرینت گردش حساب سه یا شش ماهه اخیر شرکت به زبان لاتین
 • آخرین برگ مالیاتی شرکت همراه با برگ پرداخت
 • سوابق بیمه متقاضی
 • تجار
 • کارت بازرگانی
 • گواهی اتاق بازرگانی
 • آخرین لیست بیمه کارمندان شرکت همراه با برگ پرداخت
 • سوابق بیمه متقاضی
 • مهندسان
 • پروانه نظام مهندسی یا جواز کسب
 • کارت نظام مهندسی
 • سوابق بیمه متقاضی
 • قرارداد کاری جدید
 • قرارداد کاری قدیمی‌در صورت امکان
 • کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد
 • جواز کسب یا نامه اتحادیه صنف مربوطه
 • آخرین لیست بیمه کارمندان همراه با برگ پرداخت
 • آخرین مدارک مالیاتی همراه با برگ پرداخت
 • پروانه بهره برداری کارخانه
 • پزشکان
 • پروانه مطب یا پروانه دائم پزشکی
 • پروانه دائم داروخانه
 • کارت نظام پزشکی
 • حکم کار گزینی
 • آخرین لیست بیمه کارمندان همراه با برگ پرداخت
 • وکلا
 • پروانه وکالت
 • دفترچه وکالت
 • آخرین لیست بیمه کارمندان همراه با برگ پرداخت
 • بازنشستگان
 • حکم بازنشستگی
 • آخرین فیش حقوقی
 • در صورت افزایش حقوق حکم آن موجود باشد
ونکوور و ویزای تضمینی

مدت زمان لازم برای صدور این نوع از ویزا چقدر می‌باشد؟

این سوال بسیاری از متقاضیان است که قصد گرفتن ویزای توریستی کانادا را دارند زیرا برخی‌ها بر اساس یکسری از شرایط ممکن است برنامه ریزی خاصی داشته باشند به همین جهت دوست دارند از زمان دقیق آن مطلع شوند، اما متاسفانه با تمام‌‌این تواصیف هنوز سفارت کانادا برای ‌‌این سوال پاسخ مشخصی را به متقاضیان نداده است، اما به طور کلی می‌توان بر اساس کشوری که در آن ساکن هستید یک زمان تقریبی را اعلام کرد. دلیل‌‌اینکه نمی‌توان زمان دقیقی برای صدور ویزا بیان کرد‌‌این است که شرایط هر شخص با اشخاص دیگر متفاوت بوده در نتیجه زمان بررسی هر یک نیز متفاوت خواهد بود. مهم ترین عواملی که می‌تواند تاثیر مستقیم روی زمان بررسی پرونده داشته باشد شامل نوع شغل، هدف از سفر به کانادا، سن متقاضی و… می‌باشد.

چکیده: با توجه به نوسان مداوم ارز نمی‌توانیم عدد ثابتی را برای میزان هزینه ویزا توریستی آمریکا در نظر بگیریم، اما پیشنهاد می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه با مشاورین مهاجران تماس حاصل نمایید تا از این طریق بتوانید اطلاعات کاملتری کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *