امروز با بررسی موضوع مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری با شما دوستان عزیز همراهیم.
مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های مهمی است که افراد برای مهاجرت به کانادا مد نظر دارند و از جمله راه هایی است که با انجام مرحله به مرحله آن می توان به اقدامات لازم در زمینه اقامت دست یافت.
در ادامه مقاله به سوالاتی که در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برای شما نیز پیش بیاید و ذهنتان را درگیر کند پاسخ می دهیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات مفیدی در اختیار شم قرار بگیرد. با ما همراه باشید.

  • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به چه صورتی امکانپذیر است؟
  • شرایط مهاجرت به کشور کانادا کدامند و مدارک لازم برای مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری شامل چه مواردی می شوند؟
  • نکات مهمی که در ارتباط با اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری باید مد نظر افراد قرار بگیرد کدامند؟
  • فوایدی که در مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کسب می شود به چه مواردی بر می گردد؟
  • افراد برای اقامت به کانادا از طریق سرمایه گذاری چه اقداماتی باید انجام دهند؟
  • آیا مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری با ثبت یک شرکت امکان دارد؟
  • آیا مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک امکانپذیر است؟

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به چه صورتی امکانپذیر است؟

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های خاصی است که افراد برای رفتن به کانادا مد نظر دارند. این نوع شیوه مهاجرت برای افرادی است که به دنبال توسعه دادن اقتصاد کشور کانادا و بالا بردن میزان اشتغال در کانادا بوده و به طور کلی به دنبال جذب افرادی هستند که سابقه کار لازم را در زمینه های تجاری، روش های بیزینسی دارند، همچنین افرادی که دارای توان مدیریتی بالایی هستند می توانند این روش را به کار ببرند و به کشور کانادا مهاجرت کند.
در حال حاضر خیلی از افراد این روش را مد نظر داشته و تلاش می کنند که به این وسیله اقدامات لازم را برای اقامت دائمی کسب کنند. در خیلی موارد اگر افراد به صورت درست اقدام کنند می توانند از طریق این نوع روش مهاجرت و استفاده از شیوه درست سرمایه گذاری اقامت کامل را به دست آورند و برای همیشه به عنوان مقیم کشور کانادا شناخته شوند، با این اقدام دست یافتن به ویزا امکانپذیر شده و از طریق این ویزا می توان به کشورهای زیادی سفر کرد.
شیوه های کاملی برای این نوع مهاجرت تعیین شده است و دولت تضمین هایی را برای این روش در نظر گرفته است که لازم است فردی که قصد استفاده از روش سرمایه گذاری را دارد به این شیوه ها دقت کند تا به راحتی بتواند مهاجرت کند و اقامت دائم را در کشور کانادا به دست آورد.
کشور کانادا خوشبختانه واحد پولی جدایی را دارد و به صورت یک دولت فدرال اداره می شود، به همین دلیل اقتصاد این کشور در حال پیشرفت روز افزون است و در سال های گذشته افراد زیادی با فکر درست و اقدامات مناسب سود آوری بالایی را در سطح این کشور و بین الملل به دست آورده اند.
سرمایه گذاری در کانادا مورد نظر خیلی از افراد است و دغدغه بالایی را افرادی دارند که قصد اقامت در کانادا را ارند.
در کشور کانادا هم سطح علمی این کشور در سطح بالایی است، هم جایگاه اقتصادی بالا و شرایط خاصی در این مورد وجود دارد که همه افرادی که قصد اقامت دارند را ترغیب می کند که به سمت کانادا آمده و بتوانند در این کشور موفق شوند.
جایگاه اجتماعی این کشور در سطح بالایی است و در بین کشوهای دیگر از رتبه و امتیاز مناسبی دارد، هر یک از این موارد دلیلی برای مهاجرت به کانادا است.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت به کشور کانادا کدامند و مدارک لازم برای مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری شامل چه مواردی می شوند؟

هر فردی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق روش سرمایه گذاری را دارد، نیاز است که به شرایط خاصی فکر کرده و مدارک لازم را در نظر گرفته و سپس اقدام به مهاجرت کند تا با این کار به مشکلی بر نخورد و اقامت را در مدت مورد نظر کسب کند.
یکی از شرایط مهم این است که فرد قبل از مهاجرت و رفتن به کانادا تعیین کند که
چه مقصدی را در نظر دارد و تعیین کند که در چه استان یا منطقه ای قصد سرمایه گذاری را دارد.
شرط لازم دیگر این است که دارایی فرد به میزان لازمی رسیده باشد، در این زمینه نیاز است که فرد دارایی خاصی را کسب کند و حداقلی برای این میزان وجود ندارد و تنها در مواردی ویزای سرمایه گذاری به افراد داده می شود که سرمایه مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار جدید در این کشور را داشته باشند.
مورد مهم دیگر این است که فرد لازم می باشد که با یک مدرک کامل ثابت کند که چندین سال سابقه کار مرتبط با سرمایه مورد نظر خود را دارد و در این زمینه بیزنیس قوی را راه اندازی و ادامه داده است و می تواند مدیریت قسمت دیگری را نیز بر عهده بگیرد، به عبارتی دیگر اگر فرد به فکر راه اندازی یک کسب و کار به وسیله سرمایه خود در کشور کانادا است، باید به همراه پول تجربه لازم را داشته باشد و توانایی ایجاد کردن یا مدیریت یک مرکز خاص را در خود ببیند. از موارد دیگری که به اخذ اقامت کمک می کند به سابقه فرد بر می گردد که در زمینه سهامداری و در زمینه مدیریت لازم است که سابقه کسب کرده باشد و مدیریت یک مرکز خاص یا انجام یک بیزینس را در پرونده خود به دست آورد.
یکی از شروط لازم برای گرفتن این نوع مهاجرت به انجام دادن هر گونه آزمایش پزشکی مربوط می شود و مورد مهم دیگر به عدم هر گونه سوء پیشینه بستگی دارد، در این مورد لازم است که فرد همه آزمایشات لازم برای اعتیاد نداشتن یا بیماری های خطرناک را انجام داده و بعد از این کار اقدام به در نظر گرفتن شرایط دیگر برای مهاجرت کند.
از شرایط مهمی که از طریق سرمایه گذاری می توان به اقامت رسید این است که روش های مختلف بررسی شده و فرد راهی را در نظر بگیرد که راحت تر به اقامت دست یابد.

افراد با هر نوع سرمایه گذاری نمی توانند در کانادا اقامت دریافت کنند و مهاجرت دائم بگیرند، بلکه باید شرایط مورد نظر را دولت کانادا قبول داشته باشد و با این نوع مهاجرت به فرد اقامت بدهد.
در مواردی که فرد یک سودآوری اقتصادی را به دولت نشان دهد که سودآوری آن به میزان قابل توجهی باشد اقدام به مهاجرت دائم راحت تر صورت می گیرد، اما در مواردی که افراد به فکر خرید ملک در کانادا بوده و از این طریق قصد دارند که اقامت خود را در این کشور بگیرند باید آگاه باشند که مهاجرت تنها به شیوه خرید ملک امکانپذیر نیست.
یکی از شروط مهم برای مهاجرت به کانادا این است که گرفتن این ویزا تنها برای مناطق خاصی از این کشور می باشد و طبق قانون کانادا گرفتن ویزا از این طریق برای هر شهر و منطقه مختلفی امکانپذیر نیست، در این مورد لازم است که افراد دقت کافی را داشته باشند تا به مشکلی بر نخورند، معمولا این شرط برای پذیرش در مناطقی مانند ایالت کبک است که در این منطقه مهاجرت به وسیله سرمایه گذاری مانند دیگر استان های کانادا امکان ندارد.
از شروط مهم دیگر در اخذ اقامت به دارایی فرد مهاجر بر می گردد که باید به میزان خاصی از دارایی مورد نظر در کانادا باشد.
از شروط مهم دیگر به سن افراد مربوط است که در این مود نیاز است که سن فرد بالاتر از هجده سال باشد و سنین کمتر در این مورد حق گرفتن این نوع اقامت را ندارند.
مدارک مهم برای مهاجرت این است که فرد شناسنامه و پاسپورت لازم را برای خود و تمامی اعضای خانواده در اختیار داشته باشد، همچنین سند ازدواج برای دریافت اقامت برای همسر نیز ضرورت دارد.
هر مدرک تحصیلی یا مدرک فنی مرتبط با شیوه سرمایه گذاری که وجود دارد می تواند توسط فرد ارسال شود تا با بررسی مدارک مهم شانس پذیرش بیشتری داشته باشد.
شش قطعه عکس به همراه مدارک دیگر باید ارسال شود.
این مدارک به عنوان مدارک عمومی و کلی وجود دارند اما برای روش های دیگر ممکن است به تهیه مدارک بیشتر نیاز باشد.

نکات مهمی که در ارتباط با اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری باید مد نظر افراد قرار بگیرد کدامند؟

در خیلی موارد تاجرانی که به دنبال کسب اقامت در یک کشور پیشرفته هستند به مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری دقت می کنند و به این مورد توجه دارند که دولت کانادا برای افرای که از این طریق مهاجرت می کنند شرایط مناسبی را ایجاد کرده است و برنامه هایی به این افراد پیشنهاد می شود که به راحتی بتوانند به آن فکر کرده و علاقه مند به طی کردن این مسیر برای گرفتن اقامت می شوند.
کانادا قصد خاصی برای این کار دارد و به این طریق برنامه های مختلفی را برای سرمایه گذاری در نظر گرفته تا با این کار تاجرانی که توانایی زیادی از لحاظ مالی دارند و می توانند به اقتصاد این کشور کمک کنند را به کانادا جذب کند و اقتصاد کانادا را در سطح این کشور و کل جهان بیش از پیش تثبیت کرده و جایگاه خاصی را به دست آورد.
موارد مهمی در این نوع شرایط تأثیر دارد، یکی از این موارد به دارایی فرد ارتباط دارد، هرچه تمایل فرد به سرمایه گذاری کردن بیشتر باشد و با دارایی بالاتری به فکر کسب و کار مناسب تر باشد، راحت تر می تواند اقدامات لازم را انجام دهد. یکی از نکته های مهمی که افرادی که قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارند باید در نظر داشته باشند این است که باید سرمایه گذاری با کارآفرینی همراه باشد.
نکته دیگر در سرمایه گذاری به مهارت های مدیریتی فرد مربوط می شود، اگر فرد با هوش خود بتواند کسب و کار بهتری راه اندازی کند مسلما نتیجه مناسب تری را به دست آورده و با آگاهی بیشتری به اقامت خود می رسد.
برای سرمایه گذاری در کانادا معمولا روش های متفاوتی وجود دارد و متقاضیان در این زمینه در استان های مختلفی که در کانادا می باشد اقدام به سرمایه گذاری می کنند و می توانند موفقیت کسب کنند البته اگر به قوانین مسلط باشند.
سرمایه گذاری به کانادا را افراد متقاضی می توانند با هزینه کم انجام دهند و ریسک این روش خیلی کم است و افرادی که با استفاده از آگاهی لازم در این مورد اقدام می کنند معمولا هزینه ای کمتری را برای اقامت خرج می کنند و اگر به قوانین این کشور دقت کنند راحت تر می وانند اقامت را به دست آورند. افرادی که قصد اقامت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارند لازم است دقت کافی را در نظر داشته باشند، زیرا اگر فردی در مرحله اول که برای مهاجرت اقدام می کند مشکلی داشته باشد و نتواند اقامت موقت را کسب کند و به عبارتی ویزای موقت بگیرد، باید برای مراحل بعدی زحمت بیشتری بکشد و سخت تر برای گرفتن اقامت اقامت تلاش کند، به همین دلیل اگر فرد در همان مرحله اول که برای اقامت از طریق سرمایه گذاری اقدام می کند بتواند قوانین کانادا در این زمینه را بداند راحت تر این اقامت را کسب می کند و کار خود را سخت تر نمی کند.

فوایدی که در مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کسب می شود به چه مواردی بر می گردد؟

روش سرمایه گذاری فوایدی را برای افراد در پی دارد که می توانند به آنها توجه کنند و انگیزه بیشتری را برای زمینه مهاجرت خود در پیش بگیرند.
این روش از جمله راه هایی است که اگر افراد قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشند نیازی ندارند که در ارتباط با زبان های رسمی کشور کانادا مهارت کافی به دست آورند و به عبارتی دیگر لازم نیست که فرد به زبان های رسمی این کشور تسلط داشته باشد، معمولا این مزیت در خیلی از روش های دیگر مهاجرت وجود ندارد و افرادی که مهارت در اتباط با زبان انگلیسی و فرانسه را ندارند و برای اقامت اقدام می کنند از همان ابتدا با مشکل مواجه شده و نمی توانند مهاجرت را بدون آشنایی با زبان رسمی به دست آورند، اما در روش سرمایه گذاری افراد بدون اینکه مدرک زبان دارند می توانند مهاجرت خود را انجام دهند.
روش مهاجرت به وسیله سرمایه گذاری مزیت دیگری که دارد به گرفتن اقامت از طریق این روش مربوط می شود، به این وسیله افراد می تواند به راحتی برای خود و اعضای خانواده شان ویزا گرفته و همگی آنها در کانادا اقامت داشته باشند و بعد از مدت محدودی اگر سرمایه گذاری به درستی انجام شد از این راه اقامت دائم بگیرند.
در روش سرمایه گذاری این فایده وجود دارد که فرد متقاضی برای رفتن به کانادا نیاز به گرفتن مدرک تحصیلی خاصی ندارد و لازم نیست که مدارکی مانند لیسانس یا مدارک سطح بالاتر را از دانشگاه های معتبر به دست آورد. در بیشتر روش های دیگر داشتن یک مدرک دانشگاهی کار افراد را برای اقامت راحت تر می کند اما در این شیوه تفاوتی بین افرادی که تحصیلات بالا دارند با کسانی که هنوز مدرک دانشگاهی کسب نکرده اند وجود ندارد و تخصص در یک حرفه و داشتن سرمایه بالا مهم تر است.
یک فایده دیگر که دریافت ویزای سرمایه گذاری برای افراد در کانادا دارد به این مربوط می شود که کشور کانادا درسطح جهانی جایگاه خاصی دارد و توافق نامه های زیادی را با دیگر کشورها و جامعه بین المللی به امضاء رسانده و هر فردی که در این کشور اقدام به سرمایه گذاری مورد نظر می کند به راحتی قادر است که سرمایه گذاری خود را در این منطقه ادامه داده و به نوعی به یک بازار جهانی دست یابد، حتی رقابت با دیگر شرکت ها در کشورهای جهانی امکانپذیر شده است.
دستمزدهایی که سرمایه گذاران برای کارگران و کارمندان خود در کشور کانادا در نظر می گیرند به نسبت کشورهای دیگر به میزان مناسبی بوده و به سرمایه گذار برای پرداخت این مورد هزینه ها فشار نمی آید و با خیالی آسوده قادر می شود که کسب و کار خود را راه اندازی کند و حقوق کارمندان را به میزان زیادی پرداخت کند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از مزیت ها مربوط به سیاست کشور کانادا است که در این مورد تلاش کرده است که نیروی کاری را جذب کند که موفقیت زیادی را کسب کنند و از بهترین نیروی کار استفاده کرده و این مورد تنها با سیاست هوشمندانه ای امکان دارد که برای تشویق مهاجران خارج در نظر گرفته است و کارفرمایان و کارگران در حرفه های مختلف را به خود جذب می کند. با این سیاست خاص هم کسب و کارهای موجود بیشتری برای کارگران و افراد ماهر در یک حرفه وجود دارد، هم فردی که به دنبال یک سرمایه گذاری در این کشور است با سود بیشتر می تواند به نتیجه برسد و درآمد بالایی را به دست آورد، همچنین این افراد از نیروی متخصص و آگاه در زمینه ای که سرمایه گذاری کرده استفاده می کند. مزیت هایی کلی که سرمایه گذاری در کشور کانادا برای افراد ایجاد می کند به نیروی متخصص در این مورد مربوط است که برای افراد در هر زمینه ای می تواند نیروی کار خاصی را بیابند و یک محیط کاری جدید را ایجاد کنند و نظم این محیط در حد بالایی است، همچنین با این سرمایه گذاری می توان به بازارهای کشور کانادا دسترسی داشت و در صورت نیاز با بازار جهان نیز در ارتباط بود.
این کشور نیروی انسانی خلاقی را در اختیار سرمایه گذاران می گذارد تا بتوانند کارآفرینی خود را با استفاده از این نیرو بیشتر ادامه دهند.
از لحاظ سیستم بانک این کشور در حد خیلی بالا و مناسبی است و افراد با خیال راحت می تواند در این کشور سرمایه گذاری کنند زیرا اعتماد لازم را در ارتباط با بانک های جهان دارد و جایگاه خاصی را در منطقه خود و در کل جهان کسب کرده است. و همان طور که اشاره شد در این کشور مالیات خیلی محدودی از شرکت هایی که در زمینه سرمایه گذاری ایجاد شده اند دریافت می کنند.

افراد برای اقامت به کانادا از طریق سرمایه گذاری چه اقداماتی باید انجام دهند؟

در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری لازم است که فرد متقاضی هر مدرکی را که نیاز می باشد تهیه کند و تمامی مدارک را جمع آوری کند تا در موقعی که تعیین می شود برای کانادا بفرستد.
نکته مهم این است که کشور کانادا در مواردی بررسی های لازم را انجام می دهد که افراد مدارک را کامل کرده و بر اساس روشی که دولت کانادا در نظر می گیرد مدارک را ارسال کند تا مقامات این کشور این اطلاعات را بررسی کنند و از برگشت این مدارک خودداری کنند. مدارک باید بر طبق درخواست دولت کانادا و تنها بر طبق قوانینی باشد که در زمنه مهاجرت به کانادا و گرفتن اقامت در قانون این کشور وضع شده است.
اگر در مرحله اول مدارک فرد تأیید شود کشور کانادا پرونده را بررسی کرده و اگر مدارک دیگری را برای مهاجرت مد نظر داشته باشد از فرد می خواهند که تهیه کرده و برای کشور کانادا بفرستد.
اگر تأییدیه لازم در این مورد کسب شود دولت درخواستی را برای فرد صادر کرده و از فرد می خواهد که برای اقدامات مهم دیگر تلاش کند.
دولت کانادا در این مورد سعی می کند به افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند این امید را بدهد که از روش امنی استفاده می کنند و شرایط برای ایجاد سرمایه گذاری در این کشور در حال حاضر وجود دارد.
سرمایه گذاری در کانادا به عنوان یک روش اقتصادی خاص است که برای افراد در نظر گرفته شده است و متقاضیان این نوع روش می توانند اقدامات لازم را برای این نوع مهاجرت کسب کنند و در اسرع وقت با ایجاد یک روش امن بتوانند در کشور کانادا سرمایه گذاری داشته باشند.

اقدامی که در این راستا صورت می گیرد این است که کشور کانادا هر ساله تعداد خاصی از سرمایه گذاران که مدارک کافی داشته باشند را می پذیرد و درخواست در این مورد باید توسط فرد مهاجر در زمان خاصی ثبت گردد.
از راه های مختلفی می توان بررسی های لازم را انجام داد که آیا مهاجرت به کاناد از طریق سرمایه گذاری برای افراد سودی در پی دارد و می توانند در این مورد اقدام کند.
یکی از روش ها در این زمینه به کسب اطلاعات در مورد بازار کانادا قبل از اقامت مربوط می شود که لازم است فرد اطلاعات مهمی را در این مورد به دست آورد و با آگاهی از شرایط اقدام به گرفتن اقامت کرد.
روش دیگر این است که با مکان های مختلفی که مربوط به سرمایه گذاری است درارتباط بود، مکان هایی چون بانک، وکیلان آگاه در این زمینه می تواند به افراد کمک کرد، روش دیگر مراجعه به انجمن های خاصی است که در این مورد وجود دارند.
یکی دیگر از موارد مهم این است که مشاوره لازمی را از کارشناسان آگاه درزمینه سرمایه گذاری دریافت کرد و از این افراد هر گونه روشی که برای یک کسب و کار حرفه ای نیاز است را جویا شد، کارشناسان همچنین در این زمینه می توانند به افراد کمک کنند که در مورد میزان مالیات اطلاعات کسب کنند و هر مقرراتی که در زمنه های مختلفی وجود دارد را جویا شوند، با این اقدام در مورد مشوق هایی که این کشور در اختیار سرمایه گذاران می گذارد آگاه شده و برنامه های مهم در ارتباط با یک صنعت و حرفه برای همه سرمایه گذاران تعیین می شود.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

آیا مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری با ثبت یک شرکت امکان دارد؟

از روش هایی که افراد از طریق سرمایه گذاری در کشور کانادا می توانند اقامت را بگیرند به ثبت یک شرکت در کانادا مربوط می شود که لازم است در این مورد توجه لازم را داشته باشند. معمولا شرکت هایی که در کشور کانادا ثبت شده اند با روش هایی چون فعالیت در یک استان برای گرفتن مجوز لازم یا از طریق فدرال این کار را انجام داده اند. البته لازم است این مسأله بیان شود که در ثبت یک شرکت در کانادا لازم است که مدارک مهمی برای این زمینه وجود داشته باشد مانند مدارکی که برای یک طرح تجاری مهم می باشد تا این اقامت راحت تر کسب شود.
از شروط مهم برای ثبت یک شرکت در کانادا این است که فرد سرمایه لازم را برای ثبت این شرکت به دست آورد و به نوعی سرمایه اولیه در اختیار خود داشته باشد تا مشکلی در این زمینه ایجاد نگردد، همچنین در نظر گرفتن روال خاص و استانداردی که برای ایجاد شرکت و انجام دادن هر گونه فعالیت تجاری وجود دارد، این قوانین را رعایت کند، آشنایی با قوانین یک کشور به افراد کمک می کند که نتیجه مورد نظر را زودتر دریافت کنند.

در این زمینه کشور کانادا به افرادی که قصد گرفتن ویزای سرمایه گذاری را دارد این نکته را یادآوری می کند که حداقل میزان خاصی برای سرمایه گذاری وجود ندارد که هر فردی با در نظر گرفتن این میزان اقدام به گرفتن ویزای سرمایه گذاری کند و برای این نوع مهاجرت لازم است که هزینه های خاصی در نظر گرفته شود اعم از هزینه های مصرفی برای سرمایه گذاری یا هر گونه هزینه ای که در ثبت برند شرکت یا در زمینه نام تجاری وجود دارد و همه این مبالغ توسط فرد پرداخت می شود، به همین دلیل در اختیار داشتن میزان مناسبی از سرمایه در این کشور ضرورت دارد تا بتوان به اقتصاد کانادا کمک کرد و در این منطقه با مشکل مواجه نشد.
در زمینه ثبت شرکت اگر اقدامات صورت گرفته برای یک شرکت تجاری بدون هیچ نوع کارآفرینی باشد ممکن است دولت کانادا به راحتی این ویزا را به افراد ندهد زیرا در مواردی که افراد به ثبت یک شرکت در کانادا اقدام می کنند، تنها سودآوری در زمینه کسب و کار افزایش می یابد ولی با کارآفرینی در این مورد هم فرد می تواند کار خود را بیشتر کرده و در این زمینه گسترش بیشتری ایجاد کند، هم برای دولت کاناد ارزش دارد و به نوعی به اقتصاد این کشور با کارآفرینی کمک خواهد شد، پس اگر افرادی قصد سرمایه گذاری در کشور کانادا را به وسیله ثبت شرکت داشته باشد نیاز است که به کارآفرینی و ایجاد موقعیت و حرفه جدید در کانادا نیز فکر کنند تا راحت تر به اخذ اقامت خود برسند.

پیشنهاد میکنیم در این زمینه صفحه ما تحت عنوان اخذ اقامت در کانادا از طریق ثبت شرکت را دنبال فرمایید.

آیا مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک امکانپذیر است؟

خرید ملک در کشور کانادا در حال حاضر امکانپذیر شده است و افراد زیادی علاقه مند هستند که با در نظر گرفتن شرایط این کشور در کانادا اقامت کسب کنند. کشور کانادا از لحاظ داشتن منظره های دیدنی جایگاه خاصی دارد و در این کشور سبک زندگی خاصی ایجاد شده که افراد را ترغیب به خرید ملک می کند، همچنین در این منطقه از لحاظ سیاسی، کشور در جایگاه خاصی در جامعه و منطقه قرار دارد.
این کشور در حال حاضر قوانین خاصی را برای خرید ملک در نظر می گیرد و فردی که قصد خرید ملک را دارد می تواند با انجام دادن تحقیقات مناسب اقدام کند تا به نتیجه مورد نظر برسد.
بعضی از مناطق کشور کانادا در خرید ملک برای اتباع خارجی محدودیت زیادی قائل هستند و به هر فردی اجازه این کار را نمی دهند. نکته مهمی که در این مورد وجود دارد این است که افرادی که خرید ملک را در کانادا انجام می دهند تا به این طریق بتوانند ویزای سرمایه گاری را کسب کنند این کشور به این افراد ویزا نمی دهد و این افراد نمی توانند با خریدن یک ملک که مد نظر دارند در کشور کانادا اقامت بگیرند، بلکه ویزای سرمایه گذاری به کانادا تنها به افرادی داده می شود که به یک کارآفرینی در این کشور اقدام کنند یا به فکر داشتن یک کسب و کار مناسب و نو در کشور کانادا باشند.


نکته مهم دیگر در زمینه خرید ملک و مهاجرت به کانادا این است که اگر فردی در کانادا اقامت بگیرد و به عبارتی مقیم کانادا شود و بعد از مدتی در این کشور یک ملک بخرد و سپس قصد فروش این ملک را داشته باشد، نیاز دارد که در موقع فروش مقداری از سودی را که به دست آورده به کشور کانادا بدهد، البته این میزان سود به عنوان مالیاتی که از مهاجران گرفته می شود باید پرداخت گردد.

در اخر پیشنهاد میکنیم مقاله دیگر ما در مورد ویزای کانادا با عنوان دلایل ریجکت ویزای کانادا و رفع ریجکت آن را مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *