خرید وقت تایید مدارک سفارت آلمان

همان طور که می‌دانید آلمان به دلیل دارا بودن شرایط متعدد رفاهی همچون نرخ بسیار پایین بیکاری، فرصت تحصیلی مناسب، آزاد بودن ایدئولوژی فکری و … ، یکی از اولین گزینه‌ها برای مهاجرت نیز می‌باشد، از قدم‌های ابتدایی که ممکن است کمی صبر شما را به سر آورد می‌توانیم به گرفتن وقت تایید مدارک سفارت آلمان اشاره کنیم، اما در این بین افرادی به فکر سودجویی هستند و متقاضیان مهاجرت به فکر خرید وقت تایید مدارک سفارت آلمان می‌باشند.
این تقاضا و این نوع عرضه یک عمل غیر قانونی به حساب می‌آید ولی در برخی مواقع می‌تواند موفقیت آمیز به پایان برسد؛ یعنی شما با خرید وقت تایید مدارک سفارت آلمان بتوانید زودتر از موعد ممکن به انجام امور خود در سفارت برسید ولی این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است با خرید وقت تایید مدارک سفارت آلمان و پی بردن سفارت به این موضوع، شما برای همیشه از سفر به این کشور محروم شوید.

خرید وقت تایید مدارک سفارت آلمان وقت فوری تایید مدارک سفارت آلمان

نحوه گرفتن و مراحل تعیین وقت سفارت آلمان شامل مراجعه به سایت رسمی سفارت آلمان، تکمیل اطلاعات شخصی، انتخاب نوع ویزای درخواستی، پرداخت آنلاین وقت سفارت آلمان و در نهایت تعیین وقت می باشد، که در مورد تمامی این موارد به صورت کامل در مقالات گذشته توضیحات لازم را ارائه در اختیار شما بزرگواران قرار داده‌ایم.


نکته: وقت سفارت آلمان برای تایید سفارت آلمان حدود 20 الی 30 روز به طول می‌انجامد که به افرادی که از نظر زمانی در مضیقه هستند می‌توانند به جای خرید وقت تایید مدارک سفارت آلمان به فکر ثبت نام و اخذ وقت فوری تایید مدارک سفارت آلمان باشند؛ تا با ریسک کمتر به فکر اقدامات مهاجرتی خود باشند.

وقت فوری تایید مدارک سفارت آلمان

وقت سفارت آلمان فوری یا وقت سفارت VIP آلمان این گونه خواهد بود که متقاضی مهاجرت در سالنی VIP و مبله در سفارت آلمان به ارائه مدارک، انگشت نگاری و مصاحبه می پردازد، از مهمترین مزیت‌های این نوع از خدمات سفارت می‌توانیم به صرفه جویی در وقت و عدم حضور در صفوف طولانی اشاره کنیم، همچنین احتمال دارد که در صورت وقت فوری، سفارت آلمان اندکی زودتر به متقاضی وقت بدهد. هزینه وقت سفارت فوری آلمان نیز 3 برابر وقت عادی می باشد، ولی پس از روز وقت سفارت و انجام شدن مراحل اداری به متقاضی باز خواهد گشت.

خرید وقت تایید مدارک سفارت آلمان وقت فوری تایید سفارت المان

وقت فوری تایید مدارک سفارت آلمان با نام وی آی پی ( VIP ) که برای متقاضیان اخذ می گردد به این گونه است که متقاضیانی که تمایل به دریافت وقت سفارت به صورت فوری می‌باشند این امکان را دارند که با پرداخت مبلغ 600،000 تومان به سفارت نسبت به دریافت وقت فوری سفارت آلمان اقدام نمایند. مبلغ 600،000 تومان که سفارت دریافت می‌کند پس از انجام انگشت نگاری به متقاضی باز خواهد گشت. تفاوت وقت فوری تایید مدارک سفارت آلمان با وقت سفارت عادی در این است که متقاضی در صفوف طولانی معطل نخواهد شد، و تمام امور اداری از جمله انگشت نگاری و مصاحبه در یک باجه و به سرعت انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *