بیوگرافی شرکت مهاجران

شرکت خدمات مهاجرتی «مهاجران» با هدف انجام امور و خدمات مهاجرتی از سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است.
موسسان این شرکت آقایان «آدام مرادی» و «پارسا امیری» از دانش آموختگان ممتاز دانشگاه های معتبر داخل و خارج از ایران و از مدیران موفق در عرصه کارآفرینی می باشند.

شرکت «مهاجران» با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی خود خوشبختانه جزو معدود شرکت ها با فعالیت مشابه می باشد که توانسته رضایت مشتریان محترم را جلب نماید و در این حوزه ، تاثیرگذار و پیشرو باشد. کلیه خدمات مهاجرتی این شرکت بر اساس ارئه بهترین سرویس خدماتی به مشتریان ، صداقت کاری و شفافیت بنا نهاده شده است.

کنسول گری ایران استانبول

هدف شرکت خدمات مهاجرتی  “مهاجــــــران”

با توجه به گسترش ارتباطات در دنیای امروز و مطلع شدن روز افزون مردم از اخبار سایر نقاط دنیا قطعا یکی از مهمترین دغدغه های افراد آینده نگر و هوشمند تغییر شرایط زندگی برای نزدیک تر شدن به استانداردهای زندگی مرفه در جامعه ای امن می باشد. بنابراین افراد بسیاری با توجه به بالاتر بودن سطح زندگی و امنیت پایدار در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته ترجیح می دهند برای رسیدن به شرایطی بهتر مهاجرت کنند. با توجه به اینکه اقدام به مهاجرت شامل یک پروسه بسیار دقیق ، حساس و زمان بر بوده و نیاز به طیف وسیعی از اطلاعات به روز رسانی شده از قوانین کشورهای مهاجر پذیر و داشتن ارتباطات ضروری با اداره مهاجرت کشورهای مقصد دارد ، لذا این شرکت در جهت رسیدن این دسته از هموطنان گرامی به مقصد مهاجرتی مورد نظرشان آماده ارائه کلیه خدمات مرتبط با امور مهاجرتی می باشد.
«تیم مهاجرتی مهاجران» متشکل از قوی­ترین مشاورین حاذق و پرسنل متخصص در امور مهاجرتی شامل اخذ ویزا ، گرفتن اقامت و اخذ پاسپورت شرایط مطلوبی را برای هموطنان گرامی جهت مهاجرت فراهم نموده است.
این شرکت با توجه به داشتن پرونده های مهاجرتی موفق در کارنامه خود و تلاش مستمر در اعتلای ارائه خدمات مهاجرتی همواره موجبات رضایت متقاضیان مهاجرت را فراهم نموده است .
«مهاجران» مفتخر است که طبق مدارک مستند تا کنون 168 پرونده موفق اخذ ویزا و … پرونده ثبت شده و در حال پیگیری را در کارنامه خود دارد. بنابراین برای بهره مندی از خدمات مهاجرتی تضمینی و قابل اطمینان می توانید با توجه به کارنامه موفق این مجموعه اقدام نمایید.
همچنین در راستای شفافیت خدمات ارائه شده و آشنایی بیشتر با مجموعه ما ، اطلاعات به روز رسانی شده مفید و معتبر را از طریق وبسایت مهاجران ، صفحه اینستاگرام مهاجران و کانال تلگرام در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

شرکت خدمات مهاجرتی « مهاجران » با استفاده از مستندات ، ایجاد اعتماد و ارائه مشاوره رایگان همواره خدماتی برتر متناسب با شأن و منزلت ایرانیان عرضه می نماید.

تماس با ما

ارتباط با ادمین در تلگرام و واتساپ : ۹۰۵۴۶۷۲۱۵۰۳۰+ | ۹۰۵۴۶۷۲۲۵۰۵۰+

تلفن : 902422595977+ الی 88

ایمیل :info@mohajeran.tv