اعزام نیروی کاری یه کانادا و استرالیا

اعزام نیروی کار به کانادا و استرالیا

آیا می دانستید با هر میزان تحصیلات و تنها بر اساس کسب امتیاز بر مبنای سنوات کاری و نوع شغل می توانید به کانادا و استرالیا مهاجرت کنید؟ (این قسمت با فونت کمی بزرگتر بولد بشه) 

توجه :

این مقاله جهت دادن اطلاعات صحیح به متقاضیان مهاجرت می باشد. چه بسا هر ساله بسیاری از واجدین شرایط مهاجرت فقط به دلیل عدم آگاهی از شرایط و نحوه اخذ ویزا و یا کسب اطلاعات غلط فرصت مهاجرت را از دست می دهند.

 چگونه مهاجرت کنیم؟ 

 
یکی از مهم ترین نکاتی که اکثر علاقه مندان مهاجرت به کانادا و استرالیا در مورد آن اطلاعات صحیح و به روز رسانی شده ندارند دقیقا نحوه واجد شرایط بودن جهت اخذ ویزا می باشد.
غالب تصور اشتباه بر این‌است که امکان مهاجرت فقط براساس توان مالی و یا مدرک تحصیلی بالا می باشد. بله توان مالی و مدرک تخصصی بر اساس مدارج تحصیلی بالاتر قطعا امتیاز بیشتری در تمام دنیا محسوب می شود اما یک مشاور مهاجرت که حاذق و با اطلاعات دقیق و به روز رسانی شده باشد می تواند برای شخص متقاضی بر اساس نوع شغل، سنوات کاری قابل ارائه و سایر مواردی که در بخش های بعد به تفضیل به آن ها خواهیم پرداخت امتیاز مورد نیاز جهت اخذ ویزا را فراهم کند.
بنابراین شما به عنوان یک متقاضی مهاجرت حتی فارغ از سطح مدرک تحصیلی و میزان سرمایه می توانید با کمک مشاورین و وکلای مجرب به شکل کاملا قانونی و با مراحلی کاملا مشخص بر اساس اطلاعاتی شفاف هر چه سریعتر برای رسیدن به مقصد مهاجرتی خود اقدام کنید. 
متاسفانه غالب مشاورین یا وکلای مهاجرتی مبنی را برای دادن مشاوره به اشخاصی قرار می دهند که یا دارای سرمایه کلان هستند و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از لیسانس و دکترا. همین امر باعث دلسردی طیف وسیعی از افراد توانمند برای اقدام به مهاجرت به کانادا و استرالیاست. 
هدف  «تیم مهاجرتی مهاجران» دادن مشاوره دقیق و صحیح بر اساس توانمندی اشخاص از هر طیف تحصیلی و مالی می باشد. چه بسا شما تنها با داشتن مدرک دیپلم فنی اما بر اساس امتیازات دیگری که دارا می باشید بتوانید به کانادا و یا استرالیا مهاجرت کنید و سطح زندگی خود و اعضای خانواده خود را ارتقا دهید. 
پس همچنان تاکید می کنیم داشتن مدرک فوق لیسانس و دکترا و یا سرمایه کلان تنها معیار پذیرش مهاجر در کانادا و استرالیا نیست.
بنابراین اگر قصد مهاجرت دارید دراسرع وقت با بهره‌مندی از  خدمات مشاوران و وکلای «تیم مهاجرتی مهاجران» جهت مهاجرت به کشور مطلوب خود اقدام کنید.
در سایر بخش ها به تفضیل اطلاعات بسیار کلیدی و ارزشمند جهت انواع راه های اخذ ویزا و مهاجرت به کانادا و استرالیا را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید به هدف خود برسید.
 
 
 

اخذ ویزای کاری

 
مهم ترین فاکتور در مهاجرت «کسب فرصت شغلی و مزایای شغلی» می باشد. از این رو کانادا و استرالیا در فهرست بهترین مقصد های مهاجرتی دنیا قرار گرفته اند. 
کانادا با داشتن اقتصاد قوی که در فهرست ده اقتصاد برتر دنیا قرار دارد و استرالیا با اقتصاد پویا و نسبت جمعیت کم بر مساحت از فرصت های طلایی مهاجرت هستند که در صورت بهره گیری از تیم وکلای مهاجرتی قوی می توان با روش های قانونی و سریع ازطریق رزومه کاری اقدام نمود.
 
یکی از مشکلات در پروسه مهاجرت «داشتن شرایط مورد تایید توسط کشور مقصد» یعنی کانادا یا استرالیا می باشد. بنابراین با کمک وکلای مهاجرتی مجرب که از قوانین کاری ، نحوه اخذ پذیرش کاری ، نیازهای شغلی و اولویت ها در جذب نیروی کار در کانادا و استرالیا اطلاع دارند فرد متقاضی می تواند با ارائه رزومه کاری خود در اسرع وقت توسط کارفرمای معتبر در کشور مقصد ، پذیرش کاری و ویزا اخذ نموده و با اطمینان خاطر به کشور مورد نظر وارد شود. 
از آنجا که یافتن شغل مناسب و متناسب با سابقه و تجربه کاری و یا مرتبط با نوع تخصص و حرفه در کانادا و استرالیا دشوار است بهترین راه ، اقدام از کشور مبدا برای یافتن شغل مناسب و اخذ ویزا بر پایه دعوتنامه از طرف کارفرمای معتبر می باشد تا شخص متقاضی علاوه بر اخذ راحت تر ویزا ، پس از ورود به خاک کشور مورد نظر دغدغه کار و تامین معاش نداشته باشد. 
 
انتخاب تیم وکلای مهاجرتی قوی اصلی ترین تعیین‌کننده در کسب فرصت و پذیرش شغلی کانادا و استرالیا می باشد زیرا قوانین مهاجرتی و لیست مشاغل مورد نیاز در هر کشور دستخوش تغییرات خواهد بود که گاه پروسه اخذ ویزا بر مبنای پذیرش کاری توسط کارفرما را سرعت می بخشد. 
به همین جهت با توجه به تغییرات جدید در جذب نیروی کار در دو کشور مهاجر پذیر و ممتاز کانادا و استرالیا و همچنین تمایل بیش‌از پیش کارفرمایان در جذب نیروهای کار خارجی، درهای مهاجرت و اخذ ویزا بر پایه پذیرش کاری بر روی مهاجران جدید گشوده می شود.