شرایط کار در انگلیس چیست؟

مشاغل مورد نیاز انگلستان کدام اند؟

امروز با مطالبی در رابطه با مشاغل مورد نیاز در انگلستان با شما همراه هستیم، امیدواریم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و از مطالعه این مطالب بهره کافی را ببرید.

افرادی که قصد دارند به کشور انگلستان مهاجرت کنند و ویزای کار انگلیس را دریافت کنند، دانستن این نکته برای آنها مهم است که در کشور انگلستان به دلیل اینکه موقعیت خوبی از لحاظ امکانات رفاهی، اقتصادی، وضعیت زندگی و … وجود دارد و جزء کشور های توسعه یافته و پیشرفته در جهان به شمار می رود، بنابراین به دلیل وجود شرایط مناسب و ایده آل، موقعیت های خوبی برای کسب و کار در این کشور پدید آمده است. همچنین متقاضیان باید در ابتدا از مشاغل و حرفه های مورد نیاز این کشور اطلاعات کامل و جامعی به دست آورند و بعد به دریافت ویزا اقدم نمایند. بنابراین برای بالا بردن سطح اطلاعات شما در این زمینه مطالبی را شرح داده ایم که به مطالعه آنها می توانید به نتایج درستی دست پیدا کنید.

سوالاتی در رابطه با موضوع مورد نظر وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به برخی از آنها پاسخ دهیم:

  • شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان به چه صورتی می باشد؟
  • آیا می دانید چه شرایطی برای دریافت ویزای کار در انگلستان برای ایرانیان وجود دارد؟
  • آیا می دانید بهترین کار در انگلستان شامل چه مواردی می باشد؟
  • آیا می دانید مشاغل مورد نیاز در انگلستان شامل چه فعالیت هایی می باشند؟
  • شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان به چه صورتی می باشد؟

شرایط کار در انگلیس و مشاغل مورد نیاز انگلستان

با توجه به شرایط و موقعیت خوب اقتصادی در این کشور و همچنین دارا بودن ثبات اقتصادی می توان گفت که شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان بسیار مناسب و مطلوب می باشد. هم چنین این موقعیت کاری برای اشخاصی که از تحصیلات بالایی برخوردار هستند و یا اینکه در حرفه خود تخصص دارند، می توانند از درآمد بالا و سطح زندگی خوبی با توجه به شرایط خود بهره مند شوند. با وجود این مسئله روند اخذ ویزای کاری در انگلستان برای اشخاصی که در کشور های عضو اتحادیه اروپا ساکن می باشند و یا اینکه جزء شهروندان این کشور ها به حساب می شوند، به راحتی امکان پذیر است ولی برای ایرانیان این شرایط متفاوت است و مراحل مختلفی را باید برای دریافت ویزای کاری دنبال کنند.

اولین نکته ای که برای مهاجرت به یک کشور باید در نظر گرفته شود، بررسی کردن میزان درآمدی می باشد که شما می توانید از طریق کار و تخصص خود به دست آورید. بنابراین این مورد برای ایرانیانی که قصد دارند به کشور انگلستان مهاجرت کنند، یکی از مهم ترین شرایط می باشد. در این کشور میزان درآمد مشاغل تخصصی نسبت به کشور های دیگر وضعیت بهتری دارد و تحصیل در رشته های پزشکی، داروسازی می تواند موقعیت شغلی خوبی را در این کشور برای فرد به وجود آورد. همچنین مشاغل دیگری نیز وجود دارند که ایرانیان با داشتن تخصص در این زمینه ها می توانند، مشغول به کار شوند و شرایط مناسبی را برای زندگی خود فراهم کنند.

متخصصانی که در زمینه هوافضا فارغ التحصیل شده اند.
متخصصانی که در زمینه انرژی هسته ای تحصیلات خود را گذرانده اند.
متخصصانی که رشته تحصیلی آنها مهندسی پزشکی می باشد.
دانشمندان فیزیک
ریاضی دانان
مدیرانی که در تولیدات سابقه کاری دارند.
افرادی که تحصیلات آنها در زمیه برق الکترونیک می باشد.
اشخاصی که در زمینه مکانیک متخصص هستند و مدرک تحصیلی آنها در این زمینه می باشد.

آیا می دانید چه شرایطی برای دریافت ویزای کار در انگلستان برای ایرانیان وجود دارد؟

یکی از رایج ترین ویزاهایی که برای اقامت در کشور انگلستان صادر می گردد، ویزای کاری انگلستان یا همان 2  TIER  می باشد و برای دریافت این ویزا شما به یک دعوت نامه کاری از طرف کارفرمای این کشور نیاز دارید. به صورت کلی می توان گفت که اساسی ترین شرط دریافت ویزای کاری و شرایط کار در انگلیس و مشاغل مورد نیاز انگلستانمهاجرت به انگلستان اخذ یک پیشنهاد کاری معتبر از طرف کارفرما برای دعوت به کار در این کشور می باشد و با توجه به شرایط فعلی که بر کشور ایران حاکم می باشد و وضعیت نابسامان تحریم ها در طی این چند سال، گرفتن ویزا برای کار در کشور انگلستان با دشواری هایی مواجه شده است، ولی دریافت آن امکان پذیر می باشد و در رابطه با این موضوع باید به این نکته اشاره کنیم که ویزای دریافت شده با توجه به تخصص و تحصیلات افراد به میزان 5 سال اعتبار دارد.

در رابطه با یافتن کارفرمای انگلیسی توسط خود متقاضی باید گفت که این کار تا حدودی پیچیده می باشد و برای اینکه روال کار شما به درستی انجام شود و زمان زیادی را صرف نکنید، به شما توصیه می کنیم که از موسسات کاریابی در کشور انگلستان تقاضا کنید که این کار را برای شما انجام دهند، تا شما درگیر یک پروسه سخت و طاقت فرسا نشوید. همچنین لازمه دریافت ویزای اقامت برای خانواده متقاضی ( همسر و فرزندان زیر 18 سال ) دریافت ویزای کاری توسط خود شخص می باشد و مهم ترین نکته ای که در رابطه با این مسئله وجود دارد این است که اساسی ترین شرط دریافت اقامت برای خانواده، برخورداری از وضعیت مالی مناسب در این کشور صنعتی و پیشرفته است و باید برای اثبات این قضیه اسناد و مدارک معتبری را به سفارت تحویل دهید، تا با اقامت انگلستان اعضای خانواده شما در این کشور موافقت شود.

آیا می دانید بهترین کار در انگلیس شامل چه مواردی می باشد؟

همان طور که در مطالب بالا نیز بیان کردیم این کشور به علت داشتن یک سیستم اقتصادی درست و مدیریت خوب حاکم براین سیستم، مشاغل مناسب و پر در آمدی دارد که افراد متقاضی کار در این کشور می توانند با یک بررسی درست و مناسب بهترین کار در انگلستان را برای خود پیدا کنند و در آن جا به یک موقعیت خوب اقتصادی برسند. بنابراین در متن پایین به برخی از کار هایی که مناسب و پر درآمد هستند، اشاره خواهیم کرد:

فعالیت در زمینه وکالت درون سازمانی: بنابر آخرین گزارشی که در رابطه با این موضوع تهیه شده است، افرادی که فعالیت وکالت درون سازمانی را انجام می دهند، در هرسال تعداد آنها بیشتر می شود. دلیل این افزایش متقاضی نیز کم بودن فشار و استرس کاری در این زمینه نسبت به وکلای حقوقی می باشد و این اشخاص تنها وظیفه انجام دادن فعالیت های حقوقی در سازمان مربوطه را بر عهده درند.

فعالیت در زمینه مدیریت منابع انسانی: متفاضیان این فعالیت باید توانایی کامل برای جذب نیرو هایی که دارای مهارت های جدیدی که بر اساس موقعیت سازمان و یا نهاد مربوطه تعیین می شود را داشته باشند و همچنین در صورت نیاز به تعدیل نیرو و یا قبول مسئولیت های جدید بتواند به درستی این موقعیت ها را مدیریت کنند و خللی در کار سازمان به وجود نیاورد.

شرایط کار در انگلیس و مشاغل مورد نیاز انگلستان

شرایط کار در انگلیس و مشاغل مورد نیاز انگلستان

تعمیر و نگهداری: مسئولیت این افراد انجام خدماتی در زمینه های فنی و تخصصی می باشد و این امکان برای متقاضیان فراهم می باشد که با توجه به موقعیت شهری که در آن کار می کنند و همچنین میزان تخصص خود در این حیطه درآمد بالایی را کسب نمایند.

تحلیل گر کسب‌ وکار: متقاضیان کار در این حرفه باید توانایی برنامه ریزی برای فعالیت های کوچک و کسب و کار های پیشرفته بین المللی را داشته باشند و در پایان بتوانند یک روش درست را برای توسعه، پیشرفت کسب و کار و افزایش درآمد ارائه دهند.

مدیران حسابداری و حسابداران با تجربه: متقاضیان کار در این حرفه باید این توانایی را داشته باشند که کار های حسابرسی را به درستی انجام دهند و همچنین توانایی کنترل و نطارت بر محیط کار را داشته باشند، همچنین شرط اساسی این کار امانت داری و صداقت می باشد که در صورت داشتن این ویژگی ها می توانید در کار خود پیشرفت کنید.

مدیران مالی: افرادی که در زمینه مدیریت و کنترل بر منابع موجود در شرکت‌های دولتی و خصوصی فعالیت می کنند، به این اشخاص مدیران مالی گفته می شود که هدف اساسی این  فعالیت بالا رفتن میزان سود در کوتاه ترین زمان و همچنین بالا بردن میزان اندوخته سهامداران در مدت زمان بیشتری می باشد، وظیفه دیگری که این افراد دارند، این است که باید گزارش های مالی در طول هر سال کاری را تهیه نمایند و به مدیران ارشد تحویل دهند.

مدیر مالیاتی: مسئولیت تجزیه و تحلیل و منطبق کردن شرایط مالیاتی شرکت‌ های خصوصی، دولتی و همچنین فعالیت های کوچک و بزرگ بر عهده مدیران این بخش می باشد و وظیفه دیگری که این افراد در شرکت ها دارند، نظارت و کنترل مستمر بر ممیزی ها و برنامه ‌ریزی در رابطه با وضعیت و مقررات حاکم بر مالیات می باشد.

بنابراین مشاغل انگلستان که در بالا به آنها اشاره کردیم جزء بهترین مشاغل در کشور انگلستان می باشد که متقاضیان می توانند از طریق این کسب و کار ها به سود خوبی برسند.

آیا می دانید مشاغل مورد نیاز در انگلستان شامل چه فعالیت هایی می باشند؟

مشاغل مورد نیاز در انگلستان هر ساله دست خوش تغییراتی می گردد، به همین دلیل برای اینکه بتوانید یک شغل مناسب در این کشور به دست شرایط کار در انگلیس و مشاغل مورد نیاز انگلستانآورید، باید قبل از مهاجرت رشته و تخصص خود را با شرایط این کشور بسنجید و به صورت کلی می توان گفت، متقاضیان ایرانی که تحصیلات آنها در زمینه فناوری اطلاعات، طراحی دکور، برنامه نویسی، پزشکی، موسیقی، شاخه های علوم پزشکی و آشپزی می باشد، به آسانی می توانند در این کشور کسب درآمد کنند‌. به این دلیل که مشاغل مورد نظر با کمبود نیرو مواجه هستند، حقوق خوبی نیز بابت این فعالیت ها پرداخت می کنند و در متن پایین به توضیح برخی از این موارد مهم می پردازیم که نیاز اساسی در آن دیده می شود و جذب نیروی خوبی نیز دارند:

مدیریت تحویل و تدارکات: به دلیل اینکه کشور انگلستان جزء کشور های پیشرفته به حساب می آید و می توان گفت که شرایط رفاهی مناسبی نیز برای مردم این کشور به وجود آمده است، به همین دلیل بیشتر ساکنان این کشور برای راحتی و صرفه جویی در وقت و هزینه به صورت آنلاین خرید های خود را انجام می دهند و مراکزی که به این صورت اجناس خود را به فروش می رسانند، نیازمند نیرو های زیادی در این زمینه می باشند. همچنین بیشتر شرکت های بزرگ از هواپیما هایی که بدون سرنشین می باشند برای این کار استفاده می کنند ولی برای کنترل و نظارت بر این مورد نیز به نیرو های ماهر نیاز دارند و هم چنین بابت آن حقوق خوبی پرداخت می کنند.

امنیت سایبری: امروزه این شغل جزء مطمئن ترین و پر طرفدار ترین مشاغل در کشور انگلستان می باشد که درآمد بسیار خوبی برای آن در نظر گرفته شده است و تمامی مراحل آن بطور آنلاین صورت می گیرد، این زمینه کاری بیشتر برای فعالیت هایی از قبیل بازاریابی، فروش محصولات، جمع آوری داده ها، مالیات و … به کار می رود و به دلیل اینکه امنیت فضای سایبری در حال حاضر رو به افزایش می باشد، بنابراین حرفه امنیت سایبری پایداری و ثبات شغلی زیادی در بین سایر مشاغل دارد.

بهداشت و درمان: کشور انگلستان از لحاظ نیروی پرستار و مشاغلی که در زمینه بهداشت و درمان می باشند، با کمبود نیروی زیادی مواجه می باشد و به همین علت نیز این کشور تقاضا های کاری زیادی را در این زمینه به راحتی قبول می کند. بنابراین اگر شما در این زمینه تخصص دارید، می توانید از همین روش اقدام نمایید و اقامت خود را در این کشور به دست آورید، همچنین با فرا گرفتن آموزش های تخصصی بیشتر در این زمینه می توانید از حقوق بالایی برخوردار شوید.

آشپز: زمانی که به بررسی مشاغل مورد نیاز انگلستان می پردازیم در میان آنها بیشترین تقاضا مربوط به جذب سرآشپز می باشد که در میان مشاغل دیگر درصد بالایی به این حرفه اختصاص پیدا کرده است و اگر شما قصد داشته باشید از طریق ویزای کار به این کشور مهاجرت کنید به راحتی می توانید با فراگرفتن حرفه آشپزی در این کشور مشغول کار شوید و درآمد بالایی را از طریق این حرفه به دست آوید.

مهندسی: شغل دیگری که در کشور انگلستان با کمبود نیرو مواجه می باشد، در زمینه مهندسی است و در این کشور برای افرادی که قصد دارند در این حرفه مشغول به فعالیت شوند کلاس هایی به صورت آنلاین برگزار می گردد، همچنین این حرفه دارای زیر شاخه های متنوعی از قبیل مهندسی فروش، نرم افزار، سخت افزار، مکانیک، محیط زیست و … می باشد که بر اساس علاقه و موقعیت خود می توانید در آن وارد شوید.

در رابطه با این موضوع باید این نکته را در نظر داشته باشید که برای دریافت ویزا در این کشور شما باید دارای شرایط خاصی برای پذیرش باشید و همچنین درصورت موافقت با تقاضایی که ارائه داده اید، باید اسناد مدارک خاصی را به سفارت انگلستان تحویل دهید که این امکان وجود دارد در برخی از موارد برای مشخص شدن سطح تسلط شما بر روی زبان انگلیسی، آزمون های معتبری از شما  گرفته شود و در صورتی که نمره قابل قبولی را کسب کنید، باید مدرک آن را به همراه سایر مدارک خواسته شده تحویل دهید و لازم به ذکر است که الزامات و مدارک هر نوع شغلی با شغل دیگر تفاوت دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *