در این مقاله می خواهیم جاهای دیدنی انگلیس را مورد بررسی قرار دهیم. کشور انگلیس به دلیل جاذبه های گردشگری فوق العاده ای که دارد، گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. به دلیل داشتن مکان های تاریخی و تفریحی و همچنین دیدنی های منحصر به فرد، این کشور از لحاظ صنعت گردشگری پیشرفت چشم گیری کرده است. در ادامه شما را با جاذبه ها و دیدنی های منحصر به فرد کشور انگلیس بیشتر آشنا می کنیم.

جاهای دیدنی انگلیس

 1. وست مینستر از چه نظر جز جاهای دیدنی انگلیس محسوب می شود؟
 2. جاذبه های گردشگری انگلیس از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟
 3. طبیعت انگلیس چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟
 4. چه زمانی می توان از غار گیپینگ گیل در کشور انگلیس دیدن کرد؟
 5. کوه های اسکافل پیکه در کشور انگلیس از چه چشم اندازی برخوردار است؟
 6. آبشار های فورس کشور انگلیس دارای چه منظره ای می باشد؟
 7. چه مکان های تاریخی در کشور انگلیس وجود دارد؟
 8. مناطق دیدنی انگلیس از چه ویيگی های خاصی برخوردار هستند؟
 9. مکان های دیدنی انگلیس چه ویژگی هایی دارد؟
 10. کشور انگلیس از چه نظر یکی از بهترین طبیعت های جهان محسوب می شود؟
 11. پیکدیلی سرکس از چه نظر جز دیدنی های انگلیس به شمار می رود؟
 12. چرا فرشته شمال جز یکی از دیدنیهای انگلیس می باشد؟
 13. به چه علتی قلعه وارویک جزو دیدنی ترین قلعه های کشور انگلیس به مشار می رود؟

یکی از مکان های دیدنی انگلیس

وست مینستر از چه نظر جزو جاهای دیدنی انگلیس محسوب می شود؟

مرکز سیاسی انگلیس، وست مینستر است و در کاخ وست مینستر، پارلمان بریتانیا واقع شده است. برج بیگ بنگ هم در این کاخ قرار دارد، این ساعت هر یک ساعت زنگ می زند.

جاذبه های گردشگری انگلیس از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟

کشور انگلیس به دلیل قدمت تاریخی که دارد جز یکی از محبوب ترین کشورها شناخته شده و گردشگران زیادی هر ساله به این کشور زیبا سفر می کنند، به همین دلیل زندگی در انگلیس طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. همچنین کشور انگلیس از امکانات زیادی برخوردار است و سلیقه های مختلفی را در خود جای داده است به طوری که بعضی از گردشگران برای بازید از مکان های مختلفی مثل مینستر ابی، دیدن از شهرهای تاریخی و دانشگاهی مثل استون هنج و همچنین برای خرید به نایتسبریج که در شهر لندن واقع شده است، به این کشور مسافرت می کنند. کشور انگلیس دارای مکان های متنوعی مانند مکان های تفریحی، تاریخی، گردشگری، باستانی و جاذبه های طبیعی بسیاری است که همه ی این ها در کنار هم سبب منحصر به فرد بودن و برجسته شدن این کشور می شود.

طبیعت انگلیس چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟

همان طور که می دانیم کشور انگلیس تاریخ غنی دارد، که همین امر سبب شده توریست های زیادی هر ساله به این کشور با تمدن سفر کنند. اما به جز تاریخ غنی، این کشور دارای طبیعت زیبا و منحصر به فردی است، که همه را مجذوب خود کرده است. اگر می خواهید به کشوری بروید که طبیعت آن شما را به خود جذب کند، کشور انگلیس بهترین انتخاب برای شماست، چون این کشور دارای صخره های قدیمی و غارهای باستانی است.از طبیعت آن می توان به چدارجرج، دردل دور، مالهام کو و نیدلز اشاره کرد، که در ادامه شما را بیشتر با این طبیعت های زیبا آشنا می کنیم.

جاهای دیدنی انگلیس در فصل پاییز

چه زمانی می توان از غار گیپینگ گیل در کشور انگلیس دیدن کرد؟

غار گپینگ گیل یکی از غارهای معروف کشور انگلیس به حساب می آید. عمق این غار 100 متر است و به تنهایی نمی توانید از این غار دیدن کنید. باشگاه های بردفورد پتهول و کریون پت هول، در طول سال چند بار، با استفاده از یک وسیله نقلیه که در بالای غار نصب می کنند، می توانید به پایین غار بروید و از مناظر زیبای آن لذت ببرید و با همان وسیله به بالای غار برگرید.

کوه های اسکافل پیکه در کشور انگلیس از چه چشم اندازی برخوردار است؟

بلندترین و چشم نوازترین کوه های اسکافل پیکه در کشور انگلیس است که ارتفاع آن 978 متر می باشد. این کوه ها به دلیل بلند بودن بسیار نفس گیر هستند اما به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد، مجذوب آن می شوید.

آبشار های فورس کشور انگلیس دارای چه منظره ای می باشد؟

یکی از قشنگ ترین مکان های کشور انگلیس، آبشار های فورس است. ارتفاع این آبشار 21 متر است. به دلیل ارتفاع زیاد و زیبایی های منحصر به فرد آن گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. گردش و پیاده روی در این طبیعت منحصر به فرد شما را به آرامش دعوت می کند.

چه مکان های تاریخی در کشور انگلیس وجود دارد؟

کشور انگلیس از لحاظ جاذبه های توریستی از تنوع بالایی برخوردار است، به طوری که این کشور هم از نظر طبیعت و هم از نظر تاریخی زیبایی های خاص خود را دارد و گردشگران زیادی برای تماشای این جاذبه های گردشگری منحصر به فرد به این کشور سفر می کنند. از مکان های دیدنی آن می توان به کلیسای جامع، موزه بریتانیا، کاخ باکینگهام و پارک هاید اشاره کرد.

موزه بریتانیا

موزه بریتانیا به دلیل قیمتی بودن و قدمتی بودن اشیا موجود در آن به عنوان بهترین موزه دنیا شناخته شده است، بسیاری از اشیای باستانی ایران در این موزه قرار دارد که نشان دهنده ی پادشاهان قدرتمند ایران باستان است یکی از مشهورترین آثار تاریخی ایران، منشور کوروش است که در این موزه قرار دارد. کسانی که به تاریخ و فرهنگ کشور انگلیس و کشورهای دیگر علاقه مند هستند، می توانند از این موزه بی نظیر دیدن کنند.

کاخ باکینگهام

این کاخ پر بازدید ترین کاخ محسوب می شود، که از نظر معماری و قدمت تاریخی جز مکان های با ارزش به شمار می رود. در سال 1705 این کاخ شکوهمند بنا شده و هم اکنون ملکه انگلیس در آن زندگی می کند.

پارک هاید

یکی از بزرگ ترین پارک های کشور انگلیس، پارک هاید است. این پارک در شهر لندن واقع شده که به دلیل وجود دریاچه سرپنتاین، این پارک گردشگران زیادی را جذب خود کرده و می توانید از تفریحات آن از جمله قایق پدالی بهرمند شوید.

پارک هاید در کشور انگلیس

رودخانه تیمز

رودخانه تیمز طولانی ترین رودخانه لندن محسوب شده، این رودخانه در دریای شمال به پایان می رسد. رودخانه تیمز جز رودخانه های با ارزش و مهم به شمار می رود که باعث رونق صنعت در این شهر شده و در جنگ جهانی جز استراتزی های آبی به شماره رفته است.

پل لندن

پل لندن در بالای رودخانه تیمز قرار دارد و جز مکان های دیدنی انگلیس به شمار می رود. این مکان در سال 1886 بنا شده و ساخت پل تیمز 8 سال طول کشیده است.

ویرانه های استون هنج

ویرانه های استون هیج انگلستان
یکی از معروف ترین سازه های قبل از تاریخ اروپا، ویرانه های استون هنج است که در سالیزبری قرار دارد. این بنا در دشت سالیزبری واقع شده و از تعدادی سنگ ساخته شده که به شکل دایره های تو در تو کنار یک دیگر قرار دارند. به دلیل گذشته ی پر رمز و راز این سازه تاریخی، داستان های بسیاری در این باره گفته شده است. بر پایه ی صحبت های افراد مختلف، ویران های استون هنج به وسیله ی مرلین، جادوگر افسانه ی آرتورین به وجود آمده است. بعضی از افراد معتقداند که این بنا معبد رومی بوده است، نظریه های زیادی در این باره وجود دارد، اما ویران های استون هنج با وجود گذشته پر از رمز و راز به عنوان معروف ترین بناهای کشور انگلیس گردشگران و دانش پژوهان زیادی را مجذوب خود کرده است، به طوری که هر گردشگری به این کشور سفر می کند حتما از این بنای زیبا دیدن می کند.

مناطق دیدنی انگلیس از چه ویژگی های خاصی برخوردار هستند؟

تنوع بسیار در مناطق دیدنی انگلیس ویژگی اصلی آن است، شوردیچ یکی از مناطق محبوب و دیدنی کشور انگلیس محسوب شده و به دلیل اهمیت و قدمتی که دارد آن را بازسازی کرده اند. این محل شب های خاطره انگیزی را برای شما به ارمغان می آورد. کافه ها و رستوران های زیادی در این محله وجود دارد و آماده ی پذیرایی از گردشگران است.
یکی دیگر از مناطق دیدنی انگلیس، همپستید هیث است. این پارک یکی از بزرگ ترین پارک های کشور انگلیس محسوب شده که وسعت آن 320 هکتار است. این پارک در مرتفع ترین جای شهر واقع شده و می توانید چشم نواز های شهر را به تماشا بنشینید. به دلیل داشتن درختان زیاد و سرسبز بودن آن، مکان زیبایی برای استراحت است که به همین علت مکان های مختلفی برای شما عزیزان ساخته اند که بتوانید در آن به راحتی استراحت کنید.
کسانی که به شنا در محیط های آزاد علاقه دارند، محلی بنا شده است که این امکان را می دهد، علاقه مندان بتوانند در محیط آزاد شنا کنند و علاوه بر آن برای کسانی که به هنر و تاریخ علاقه مند هستند می توانند در کنوود هاوس از آثار هنری خیره کننده آن دیدن کنند.
یکی دیگر از مناطق دیدنی انگلیس خیابان بیکر است. به دلیل آن که خالق معروف شرلوک هلمز در آن جا ساکن بوده است، موزه ی شرلوک هلمز هم در آن خیابان واقع شده، بعد از پخش فیلم شرلوک هلمز از شبکه های مختلف، این موزه مورد توجه مردم قرار گرفته است. موزه ی مادام توسو که یه عنوان یکی از معروف ترین موزه های دنیا شناخته شده است، در این خیابان قرار دارد. کسانی که برای بازدید به این موزه می آیند، می توانند با مجسمه های مومی که از آدم های مشهور ساخته شده، دیدن کنند.
از دیگر مناطق دیدنی این خیابان می توان به ریجنتز پارک و تپه ی پریمرز اشاره کرد.

طبیعت زیبای انگلیس

مکان های دیدنی انگلیس چه ویژگی هایی دارند؟

یکی از جاذبه های گردشگری انگلیس گذرگاه بزرگ می باشد. گذرگاه بزرگ به دلیل زیبایی خیره کننده و وصف نشدنی که دارد همه ی تماشاگران را محو خود می کند. هزاران سنگ بازالت به شکل راهرو کنار یکدیگر قرار دارند. نگاه کردن به این همه زیبایی شما را به سکوت و دیدن این آثار خیره کننده دعوت می کند.
یکی دیگر از جاذبه های دیدنی انگلیس، پارک های ملی آن است. پارک Peak District اولین و شلوغ ترین پارک انگلیس است، که علاقه مندان به طبیعت گردی از این پارک دیدن می کنند. از دیگر پارک های این کشور می توان به Laka District ، Dartmoor، Snowdonia اشاره کرد. این پارک ها دارای طبیعت فوق العاده زیبا اعم از دریاچه ها، کوه ها و جنگل های سرسبز است که علاقمندان خاص خود را به خود جذب می کند.

کشور انگلیس از چه نظر یکی از بهترین طبیعت های جهان محسوب می شود؟

کشور انگلیس به دلیل طبیعت و زیبایی های منحصربه فردی که دارد، جز هفتمین کشور زیبای دنیا قرار گرفته است . این کشور پوشیده شده از منظره های فوق العاده ای مثل جنگل ها و تپه های سرسبز و زیبا هستند. شهرهای آن با داشتن زیبایی های منحصربه فرد همه را مجذوب خود می کند. این کشور دارای طبیعت های زیادی از جمله پارک ها، جنگل ها، تپه های سرسبز و دشت های زیبایی است.
یکی دیگر از زیبایی های کشور انگلیس، ییلاق های بی نظیر آن است که می توانید روزهای خاطره انگیزی را در آن جا به وجود بیاورید. رودخانه ها، دشت ها و دهکده های زیبا و قدیمی در ییلاق های آن وجود دارد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. جنگل های بولند و ساوث داون، به دلیل طبیعت زیبا و فوق العاده ای که دارد یکی از زیباترین جنگل های کشور انگلیس محسوب می شود.
همچنین این کشور دریاچه های زیبا و فراوانی دارد، بزرگ ترین دریاچه های آن، دریاچه دیستریکت و دریاچه ی ویندمیراست. در پارک ملی این کشور 16 دریاچه وجود دارد، که هر یک از این دریاچه ها از زیبایی های خاصی برخوردارند اما دریاچه های کاتیستون و دریاچه ی اولسواتر جز قشنگ ترین دریاچه های کشور انگلیس محسوب می شوند. همچنین از دیگر مناظر طبیعی این کشور می توان به پارک های ملی ان اشاره کرد. این پارک ها منظرهای بی نظیری دارند که توریست های زیادی را جذب خود کرده است.
از زیبایی های این پارک ها می توان به دریاچه ی دیستریکت، دشت نورث یورک، زمین های یورک شایر، نورث آمبرلند و ساوث داون اشاره کرد. همچنین بلندترین کوه و بزرگ ترین دریاچه ی این کشور در پارک های ملی قرار دارند. از دیگر طبیعت این کشور زیبا می توان به سواحل خارق العاده ی آن اشاره نمود.
در این سواحل ماسه های نرم و صخره های چشم نوازی قرار دارد. در این سواحل گونه های جانوری متفاوتی دیده می شود و در تابستان ها می توانید در آن شنا کنید و از قدم زدن در کنار سواحل لذت ببرید. همچنین می توانید از صخره های اولد هری و قوس های دوردل دور لذت ببرید.
یکی از زیباترین سواحل انگلیس، سواحل کورن وال است که از چشم انداز های فوق العاده ای برخوردار می باشد. از دیگر زیبایی های این کشور پهناور میتوان به دهکده های آن اشاره کرد. این دهکده های سنتی و چشم نواز در کنار شهرهای صنعتی قرار دارند و همین متفاوت بودن ان ها موجب شده که زیبایی دهکده ها بیشتر به چشم بیاید. دهکده های بی نظیری مثل یورک و بات، و شهرهای سواحلی مثل ویتبای و کلاولی، همچنین دهکده های ییلاقی مثل کستل کومب و رای، جز زیباترین دهکده های کشور انگلیس محسوب می شوند.

جاذبه های گردشگری انگلیس

پیکدیلی سرکس از چه نظر جز دیدنی های انگلیس به شمار می رود؟

یکی از جاهای دیدنی کشور انگلیس، پیکدیلی است. این مکان در سال 17 میلادی جز مناطق تجاری و پر تردد به حساب آمده است. در پیکدیلی جاهای دیدنی مثل سالن های تئاتر کرایتورین و کلوپ های شبانه وجود دارد. از دیگر جاهای دیدنی پیکدیلی می توان به مجسمه بالدار که در سرکس قرار دارد، اشاره نمود.

یکی دیگر از مقاله های جذاب در مهاجران درباره کشور انگلیس دانستنی های سفر به انگلیس است که پیشنهاد میکنیم آن را مطالعه بفرمایید.

چرا فرشته شمال جز یکی از دیدنیهای انگلیس می باشد؟

در کشور انگلیس از مجسمه فرشته شمال به عنوان بنای یاد بود استفاده می شود. این بنا در گیتس هد، تاین و ور قرار دارد. به دلیل تغییر جایگاه کشور انگلیس از دوره ی صنعتی به کانون فناوری اطلاعات، به همین علت نماد جدیدی در این کشور بنا کرده اند. بر روی تپه ای که در نیوکاسل واقع شده، فرشته شمال را نصب کرده اند، که این بنا نشان دهنده ی تاریخ این کشور و به دلیل جذابیت های خاص این مکان در آن جا قرار داده اند و به همین علت توریست های زیادی برای دیدن فرشته شمال به این مکان سفر می کنند.

به چه علتی قلعه وارویک جز دیدنی ترین قلعه های کشور انگلیس به مشار می رود؟

قعله وارویک به عنوان بهترین انتخاب برای یک سفر به یاد ماندی مناسب است. این قعله در سال 1068 میلادی ساخته شده و جزو قلعه های قرون وسطایی محسوب می شود. این قلعه در ابتدا با چوب ساخته شده ولی به دلیل بازسازی که در قرن 12 اتفاق افتاد، این قلعه سنگی شده است. در جنگ ها از این قلعه برای نظامیان استفاده شده، به همین علت به عنوان قلعه نظامی شناخته شده است. قلعه وارویک در قرن 17 به گریویل داده شد و ایشان قلعه را به دژخانوادگی تبدیل کردند و درون قلعه را با اتاق ها و سالن ها زیبا کردند. در حال حاضر از این قلعه برای جشنواره ها، نمایشگاه ها و کنسرت ها استفاده می شود.

دیدنی های انگلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *