در این مقاله قصد داریم شما را با موضوع «مهاجرت به استرالیا از طریق کار» آشنا نماییم. مهاجرت به استرالیا یکی از راه های مناسب برای ورود به استرالیا و انجام یک کسب و کار جدید می باشد. این نوع مهاجرت به ویزا و شرایط خاصی نیاز دارد که در این مقاله به آن ها می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما همراه باشید.

 1. مهاجرت به استرالیا از طریق کار چگونه است؟
 2. اقامت استرالیا از طریق تخصص با چه روشی انجام می شود؟
 3. مهاجرت کاری استرالیا تا چه اندازه در میان سایر مهاجرت های استرالیا برتری دارد؟
 4. شرایط مهاجرت کاری به استرالیاچه مواردی است؟
 5. آیا رفتن به استرالیا برای کار روش مناسبی برای مهاجرت یا اقامت در استرالیا است؟
 6. ویزای جستجوی کار استرالیا چیست؟
 7. امتیاز ویزای کار استرالیا برای ورود به کشور استرالیا تا چه اندازه اهمیت دارد؟
 8. شرایط اقامت کاری در استرالیا کدام است؟
 9. ویزای کار و تعطیلات استرالیا چگونه ویزایی است؟
 10. رتبه ويزاي اسكيل وركر استراليا در میان انواع ویزا های کاری در استرالیا چیست؟
 11. ویزای فنی حرفه ای استرالیا چیست وچه مزایایی دارد؟
 12. امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا براساس چه پارامترهایی است؟
 13. آیا استرالیا مهاجرت کاری دارد؟
 14. آیا مهاجرت به استرالیا از طریق کار یک روش معقول برای مهاجرت است؟
 15. مهاجرت کاری به استرالیا توسط چه افرادی پیگیری میشود؟
 16. مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص با چه روشی انجام می شود؟
 17. امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا تا چه میزان ارجحیت دارد؟

مهاجرت به استرالیا از طریق کار چگونه است؟

یکی از روش های مناسب برای ورود به کشور استرالیا مهاجرت به استرالیا از طریق کار است. استرالیا یکی از کشور هایی است که برای جذب مهاجر از طریق کار شرایط و قوانین خاصی را قرار داده است و هر ساله تعداد افراد مهاجر به استرالیا افزایش می یابد.
مهاجرت به استرالیا از طریق کار مورد استقبال افراد جوان و متخصصی است که به تازگی در مقاطع مختلف تحصیلی فارغ التحصیل شده اند و در جستجوی کار مناسب با رشته تحصیلی خود هستند. برای این دسته از افراد کشور استرالیا برای جذب متخصصین خارجی متعهد به کار تدارکات ویژه ای ترتیب داده است.

 

اقامت استرالیا از طریق تخصص با چه روشی انجام می شود؟

مهاجرت به استرالیا با راه های زیادی انجام می شود که می تواند منجر به اقامت در استرالیا شود. اقامت استرالیا از طریق تخصص یک راه خوب برای اقامت دائم در این کشور است. این روش برای دانشجویان دانش آموخته و نیز شاغلین حرفه های مختلف امکان پذیر است.
برای اقامت استرالیا از طریق تخصص نیاز به اخذ ویزای تخصص دارید و این ویزا با توجه به شرایط مختلف امکان پذیر می شود. ویزا برای اقامت استرالیا از طریق تخصص به امتیاز های حد نصاب و نیز برخی امتیاز های شغلی در حرفه و تخصص مورد نظر نیاز دارد.
از آن جا که روش اقامت استرالیا از طریق تخصص امروزه با قوانین کشور استرالیا زیاد مورد استقبال قرار گرفته است، می تواند دارای امکانات و شرایطی باشد که برای ورود به کشور استرالیا ضروری است.

مهاجرت کاری استرالیا تا چه اندازه در میان سایر مهاجرت های استرالیا برتری دارد؟

همان طور که بیان کردیم. روش های تخصص، کار، شغل و حرفه از جمله راه های مناسب و عالی برای ورود به کشور استرالیا است. مهاجرت کاری استرالیا امروزه مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است و اکثر افراد قصد دارند برای ورود به کشور استرالیا راه های مختلفی را پیش روی خود قرار داده و مناسب ترین آن ها را برگزینند.
مهاجرت کاری استرالیا بیشتر از هر روش دیگر برای کشور استرالیا مورد قبول است. استرالیا کشور امن و ثروت مند است و می خواهد شرایط اقتصادی کشور خود را هر روز افزایش داده و برای این هدف برنامه ریزی های مهاجرتی ویژه ای را ارائه خواهد داد.
با توجه به آن که کشور استرالیا برای جذب افراد متخصص و کارآزموده در زمینه کاری زمینه های شغلی مناسبی را برنامه ریزی نموده اند، بسیاری از افراد متعهد به کار می توانند در شرایط بسیار مناسبی در کشور استرالیا زندگی کرده و به کار مورد علاقه خود بپردازند.
با این طرح ریزی می توان در نظر داشت که ورود هر فرد علاقه مند به کشور استرالیا شرایط زندگی خوبی را نیز برای وی به ارمغان خواهد آورد. توجه داشته باشید این شرایط خوب برای هر شخصی یکسان نیست و با توجه به امتیاز های فردی در نظر گرفته می شود.

شرایط مهاجرت کاری به استرالیا چه مواردی است؟

هر عملی نیاز به شرایط خاصی دارد و شرایط مهاجرت کاری به استرالیا نیز دارای موارد خاصی است که برای فرد متقاضی ورود به کشور استرالیا مورد نیاز است. این شرایط به عنوان شرایط اخذ ویزای استرالیا در نظر گرفته شده است و شامل موارد ذیل است:

 1. فردی که متقاضی مهاجرت به استرالیا است باید بتواند حداقل امتیاز را برای ورود به استرالیا اخذ نماید و در راستای این امتیاز بندی می توان ویزای کار استرالیا را دریافت کرد. لازم به ذکر است که این امتیاز باید از 65 و بیشتر از آن باشد.
 2. سن فرد متقاضی در زمان سفارش ویزا باید حد اقل 18 سال و حد اکثر 45 سال باشد.
 3. فرد متقاضی باید دارای مدرک دانشگاهی باشد. منظور از این عبارت آن است که فرد تحصیلات دانشگاهی داشته باشد و یا مدرک فنی و حرفه ای مهارتی را کسب کرده باشد. به عبارت بهتر می توان این استنباط را داشت که برای ورود به کشور استرالیا راه های مختلف تخصص از طریق مدرک تحصیلی یا مدرک فنی و حرفه ای نیاز است.
 4. فرد متقاضی مهاجرت به استرالیا باید دارای مدرک زبان انگلیسی باشد و این مدرک مربوط به مدرک آیلتس باشد، به گونه ای که تمامی مهارت های چهار گانه را پوشش دهد.
 5. فرد متقاضی باید دارای سلامت جسمی بوده و از صحت کامل و روان برخودار باشد و بتواند به خوبی کار و حرفه خود را در استرالیا به پیش ببرد.
 6. فرد متقاضی نباید سوء سابقه یا پیشینه کیفری داشته باشد و برای این منظور استعلامات لازم انجام می گیرد.

آیا رفتن به استرالیا برای کار روش مناسبی برای مهاجرت یا اقامت در استرالیا است؟

رفتن به استرالیا برای کار روش بسیار معقول و مناسبی است که برای مهاجرت به کشور استرالیا انتخاب می شود. روش کار برای مهاجرت به استرالیا و نیز اقامت در آن بسیار راحت تر از روش های دیگر است و در کسب اقامت با این روش، راه های خاصی لحاظ می شود.
رفتن به استرالیا برای کار با شیوه های مختلف برای افراد تحصیل کرده و متخصص توصیه می شود و می توان آینده مناسبی را برای حضور در استرالیا و انجام تخصص خود پیش بینی نمود. این انتظار با توجه به امکانات کشور استرالیا برنامه ریزی می شود.

ویزای جستجوی کار استرالیا چیست؟

ویزای جستجوی کار استرالیا یکی از انواع ویزا های مهاجرت به استرالیا است که با شرایط خاص می توان آن را اخذ نمود. ویزای جستجوی کار استرالیا براساس نیاز کشور استرالیا به لحاظ مشاغل و حرفه های مورد نیاز تعیین می شود.
این ویزا از سوی فرد متقاضی باید دنبال شود و نیاز است که موارد کاری مورد نیاز در کشور استرالیا بررسی گردد. این بدان معناست که افراد متعهد به کار می توانند توانایی خود را در راستای نیاز مندی های کشور استرالیا برنامه ریزی نمایند.

 

امتیاز ویزای کار استرالیا برای ورود به کشور استرالیا تا چه اندازه اهمیت دارد؟

منظور از امتیاز ویزای کار استرالیا آن است که امتیاز لازم برای اخذ ویزا باید اخذ گردد. این امتیاز با توجه به انواع مختلف کلاس های ویزا متفاوت است و دارای طبقه بندی خاصی می باشد.
به عنوان مثال امتیاز ویزای کار استرالیا برای ویزای 190 باید بالای 66 باشد. این امتیاز باید از سوی ایالت استرالیا موافقت شود و یک اسپانسر شیپ نیز از این فرد استقبال نماید. از آن جا که این روش برای فرد متقاضی شرایط مختلفی را فراهم می شود، می توان انتظار داشت که شرایط بهتری برای اقامت نیز فراهم خواهد شد.

شرایط اقامت کاری در استرالیا کدام است؟

یکی از انواع ویزا های کاری، ویزای 489 است. این ویزا از سوی کشور استرالیا کلاس بندی شده است و به صورت ویزای موقت 4 ساله است. این ویزا بعد از آن که به فرد متقاضی اعطا شد می تواند به اقامت دائم نیز تبدیل شود.
شرط اقامت دائم برای ویزای 4 ساله 489 طبق تعهد کاری فرد متقاضی در کشور استرالیا محاسبه می شود. اگر فرد بتواند تعهد کاری خود را به صورت معقول و مناسب در کشور استرالیا به اثبات برساند و در یکی از شهر های کم جمعیت آن به مدت دو سال زندگی نماید، دارای یک امتیاز ویژه می شود که می تواند از طریق آن اقامت دائم را برای خود دریافت نماید و به ویزای دائم در استرالیا دست یابد.

ویزای کار و تعطیلات استرالیا چگونه ویزایی است؟

ویزای کار و تعطیلات استرالیا یک ویزای جالب برای افراد جوان است که توسط کشور استرالیا در نظر گرفته شده است. این ویزا برای افراد جوان بین 18 تا 30 سال بوده که برای تفریح به کشور استرالیا آمده اند.
برای این دسته از افراد دو نوع ویزای کار و تعطیلات استرالیا برنامه ریزی شده است. این دو ویزا با کلاس های شماره 417 و 462 نامگذاری شده اند که ویزای 417 به عنوان ویزای کار و تعطیلات شهرت دارد و ویزای 462 نیز ویزای کار در تعطیلات است.
دو ویزای ذکر شده در فوق، سه امکان را به افراد جوان و مجرد می دهد که عبارت هستند از:

 1. اقامت در استرالیا به مدت یک سال که همان 12 ماه اقامت حتی برای تفریح هم شامل می شود.
 2. شرط مشغول به کار بودن برای افراد جوان به مدت 6 ماه امکان پذیر است و برای مدت های بیشتر نیاز است تا کار فرما اجازه های ویژه ای از سوی کشور استرالیا به دست آورد.
 3. افراد جوان می توانند در استرالیا تا 4 ماه نیز اقامت داشته و به کار های انفرادی خود بپردازند.

رتبه ويزاي اسكيل وركر استراليا در میان انواع ویزا های کاری در استرالیا چیست؟

در میان انواع ویزا های استرالیا، ویزای اسکیل ورکر یکی از بهترین ویزا های استرالیا است. این ویزا در رتبه نخست ویزاهای کاری در استرالیا قرار دارد و دارای شرایط بسیار خوب و خاصی است.
اشخاصی که بتوانند امتیاز های جدول بندی شده ویزای اسکیل ورکر استرالیا را دریافت نمایند، می توانند با خیال راحت در کشور استرالیا اقامت داشته و اقامت آن ها به صورت یک اقامت دائم در آید.
از این رو توصیه می شود تا افراد جوان و متخصص که قصد ورود به کشور استرالیا را دارند، از این ویزا برای ورود به کشور استرالیا استفاده نمایند و شرایط خود را بر اساس جدول ویزای اسکیل ورکر هماهنگ سازند تا بتوانند به امتیاز مورد نظر این ویزا دست یابند.

ویزای فنی حرفه ای استرالیا چیست و چه مزایایی دارد؟

ویزای فنی حرفه ای استرالیا یکی دیگر از انواع ویزا هایی است که افراد جوان می توانند برای دریافت آن اقدام نمایند. این ویزا برای ورود به کشور استرالیا مختص به مهاجران خارجی است که متقاضی تحصیل در دوره های دیپلما، دیپلمای پیشرفته، گواهی نامه های فنی و حرفه ای، دیپلما های فنی و حرفه ای، گواهی نامه های I، II، III و IV کشور استرالیا باشند.
لازم به ذکر است که کاربرد ویزای فنی و حرفه ای استرالیا برای برخی شرایط بسیار نیاز است و توصیه می شود تا برای آن اقدام گردد. در حقیقت ویزای فنی و حرفه ای برای دانشجویانی که بخواهند برای اولین بار در استرالیا وارد شود یا آن که بخواهند ویزای دانشجویی خود را تمدید نمایند نیز می توانند از ویزای فنی و حرفه ای استرالیا استفاده نمایند. همچنین اگر فرد بخواهد به خانواده خود در استرالیا که در حال تحصیل هستند، بپیوندد نیز می توانند از ویزای فنی حرفه ای استرالیا استفاده نماید.

امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا بر اساس چه پارامتر هایی است؟

همان طور که بیان شد روش امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا بر اساس پارامتر های خاصی ارزیابی می شود که نیاز است توسط سیستم های آنلاین یا غیر آنلاین نیز محاسبه گردد.
امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا بر طبق عوامل و پارامتر هایی که برای کسب امتیاز حداقلی ویزای کاری نیاز است شامل موراد ذیل می باشد که عبارت هستند از:

 1. سن: سن بین 18 تا 28 سال دارای 25 امتیاز. سن بین 25 تا 32 دارای 30 امتیاز. سن بین 33 تا 39 دارای 25 امتیاز. سن 40 تا 44 دارای 15 امتیاز و سن 45 تا 49 سال نیز دارای امتیازی نخواهند شد.
 2. مدرک زبان IELTS: مدرک زبان با حد اقل نمره 6 در هر مهارت و امتحان مربوط به IEL.S / OE.B هیچ امتیازی ندارد. اگر حد اقل نمره 7 را در هر مهارت کسب نماید، امتیاز 10 درهرمهارت وامتحان مربوط بهIEL.S / OE.B دریافت می شود و برای حداقل نمره 8 در هر مهارت و امتحان مربوط به IEL.S / OE.B امتیاز 20 است.
 3. تحصیلات: میزان تحصیلات در استرالیا برای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس امتیاز 15 دارد، هر چند این مدرک در کشور استرالیا یا خارج از آن اخذ شود. برای مدرک دکترا نیز 20 امتیاز و برای فوق دیپلم با تأیید سابقه امتیاز 10 در نظر گرفته شده است. این امتیاز ها با کسر یا حذف تحصیل در استرالیا یا خارج از آن محاسبه می شود.
 4. تحصیلات در استرالیا: این گزینه مشابه تحصیل در استرالیا است و می تواند شکل های متنوعی از تحصیل را در بر بگیرد. به عنوان مثال برای اقامت در استرالیا با حداقل 2 سال در استرالیا و یا تحت مراکز دیگر می تواند تأیید گردد.
 5. سابقه کار برای سابقه های خارج از استرالیا : این سابقه می تواند در اثر کار بین 3 تا 5 سال امتیاز 5 سال، برای سابقه کار بین 5 تا 8 سال امتیاز 10 سال، برای سابقه کار 8 تا 10 سال یا بالاتر نیز امتیاز 15 تعلق می گیرد.
 6. سابقه کاری در داخل استرالیا: این سابقه برای افرادی که بخواهند در کشور استرالیا به کسب و کار بپزدازند نیز امتیاز های متفاوتی را ایجاد می کند که در سال های مختلف متغیر است. به عنوان مثال برای 1 تا 3 سال که مربوط به 10 سال گذشته باشد، 5 امتیاز. برای 3 تا 5 سال طی 10 سال گذشته امتیاز 10 ، برای 8 تا 10 سال در 10 سال گذشته امتیاز 20 را در نظر می گیرند.

برخی موارد با جزئیات ویژه دارای سابقه کار حرفه ای در استرالیا است. این شرط برای کسی که بتواند 12 ماه سابقه کار داشته باشد امتیاز 5 است. برای کسی که در مناطق محروم در کشور استرالیا تحصیل نماید، امتیاز 5 تعلق می گیرد. برای کسی که همسر دارد، امتیاز همسر تا 5 است. و نیز هر مدرک زبان نیز امتیاز 5 تعلق خواهد گرفت.

گزینه های اسپانسر شیپ ایالتی برای گروه های زیر 190 امتیاز 5 و برای اسپانسر شیپ منطقه ای با زیر گروه 489 امتیاز 10 تعلق خواهد گرفت.
لازم به ذکر است که اشخاص با هر شرایطی که باشند می توانند امتیاز های مختلفی را اخذ کرده و همین امتیاز ها برای افراد مختلف، متفاوت است و می تواند شرایط مختلفی را در بر داشته باشد.

 

آیا استرالیا مهاجرت کاری دارد؟

برای ورود به کشور استرالیا به لحاظ کاری شرایط مختلفی وجود دارد که منجر به اخذ ویزا های مختلف کاری می شود. استرالیا برای مهاجرت به روش کاری اهمیت زیادی داده است و انواع ویزا های مختلف را برای آن برنامه ریزی کرده است.

آیا مهاجرت به استرالیا از طریق کار یک روش معقول برای مهاجرت است؟

برای پاسخ به این سئوال باید گفت که یکی از بهترین و معقول ترین روش های مهاجرت، مهاجرت به استرالیا از طریق کار است. این روش به عنوان راه حل توصیه شده ای است که به جوانان متعهد و متخصص توصیه می شود.
برای جذب شهروند در استرالیا طبق قوانین کشور استرالیا امکانات ویژه ای تبیین شده است و می تواند سبب اقامت دایم وی در استرالیا شود. این اقامت می تواند فرد را به شهروند استرالیایی تبدیل نماید.

مهاجرت کاری به استرالیا توسط چه افرادی پی گیری می شود؟

مهاجرت به استرالیا برای هر فردی می تواند به نوعی جذاب باشد، اما مهاجرت کاری به استرالیا تنها توسط افرادی که بخواهند یک کار جدید را در استرالیا دنبال کنند و یا از تخصص خود در استرالیا بهره ببرند.
این شیوه برای افرادی که توان علمی، مالی، سنی، مهارتی و حرفه ای خاصی داشته باشند، بسیار مناسب است و می تواند منجر به کسب ثروت بیشتر شود تا در کشور استرالیا در راستای اهداف اقتصادی آن گام های بیشتری برداشته شود.

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص با چه روشی انجام می شود؟

از آن جا که ورود به کشور استرالیا با روش کاری و انواع ویزا های کاری روش مناسبی است، می تواند منجر به جذب تخصص در کشور استرالیا شود، به گونه ای که مجموعه زیادی از افراد متخصص در استرالیا باعث پدیده های اقتصادی زیادی در کشور استرالیا می شود.
مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص هر ساله با توجه به تخصص های مورد نیاز افراد متفاوت تلقی می شود و شکل های متنوعی از آن برای ورود و اقامت اشخاص توصیه می شود. حتی برخی از ویزاهای کاری از طریق تخصص باعث می شود که ویزای موقتی به ویزای دائم تبدیل گردد.

امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا تا چه میزان ارجحیت دارد؟

همان طور که در پاراگراف های قبلی در خصوص مهاجرت کاری به استرالیا مطالبی بیان شد، روشن شد که فرد برای اخذ ویزای مهاجرت کاری به استرالیا باید بتواند امتیاز های آن ویزا را اخذ نماید تا بتواند به ویزا دست یابد.
امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا مشابه هر امتیاز بندی دیگر در مراحل اخذ ویزا نیاز است و باید حد نصاب امتیاز ها اخذ گردد به گونه ای که بتوان شرایط کار در استرالیا را با امتیاز کسب شده، برای خود ایجاد نمود و البته با شرایط بهتر زیستی و اقامتی خود را مواجه سازد.
در خصوص شرایط زیستی و اقامتی باید گفت که می توان شرایط را به سمت زندگی در شهر های بهتر با امکانات بهتر و بیشتر سوق داد. به همین ترتیب نیز شرایط اقامتی از موقت به دائم می تواند تغییر یابد.

از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید، متشکریم و امیدواریم که از خواندن مطالب آن بهره لازم و کافی را کسب کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *